Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie zatrzymali sprawcę włamań i kradzieży na terenie gminy Wiązów.
W sobotę, 11 lipca, miało miejsce włamanie do budynku mieszkalnego, a także do pomieszczenia gospodarczego, skąd ukradziono elektronarzędzia. Skontaktowaliśmy się z właścicielem posesji, który padł ofiarą złodzieja. - Akurat byliśmy z rodziną na wyjeździe. W sobotę po południu teściowa zauważyła, że jest wyłamane okno. Godzinę później przyjechaliśmy z żoną, po czym zadzwoniliśmy po policję. W międzyczasie sprawdziłem monitoring, na którym było widać sprawców - mówi właściciel.
Jeszcze tego samego dnia doszło do kolejnego włamania do pomieszczenia gospodarczego, tym razem w Kowalowie. Tutaj łupem sprawcy również padły elektronarzędzia. Na tej samej posesji próbowano włamać się do budynku mieszkalnego, jednak mężczyzna nie zdołał sforsować zabezpieczenia drzwi.
Tekst ukazał się w 28 (1017) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.