W piątek, 31 grudnia,  kilka minut po godz. 7 funkcjonariusze patrolówki zostali zadysponowani do obsługi zdarzenia drogowego w Krzepicach.
- Z treści uzyskanego zgłoszenia wynikało, że na odcinku drogi publicznej doszło do potrącenia pieszej – wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Policjanci potwierdzili zgłoszenie, tzn. fakt, że doszło do potrącenia pieszej przez samochód marki Toyota. Niestety, pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji, na skutek odniesionych obrażeń ciała, poszkodowana 74-letnia kobieta zmarła.
W chwili obecnej na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia, które pozwolą na ustalenie jego dokładnego przebiegu i osób odpowiedzialnych za jego powstanie.

Komentarze   

... Permalink6 0 ...
RE: Śmiertelne potrącenie pieszej
Cytuję TruckdriverDST:
Ogromna tragedia. Starsi ludzie najczesciej wychodzą z zalozenia ze u siebie na wsi nic nie może sie stac... Jakie to błędne założenie biorąc pod uwagę rosnącą liczbę aut.... Druga sprawa a zarazem apel do kierowców, otóż po takich wsiach i wypizdziejach jeździmy 30 , 40km/h. Na koniec wszystkim zwolennikom jak i przeciwnikom terazniejszej władzy życzę bezpiecznego sylwestra.Hmm na tej drodze ( tak jak wiekszośc w powiecie) więcej się nie da jechac
2022-01-03 22:41 Cytować Zgłoś administratorowi
aneta Permalink5 -5 aneta
wypadek
Rodzinę potrąconej Pani proszę o kontakt mój e-mail;
2022-01-03 08:21 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink4 +8 spajker.
RE: Śmiertelne potrącenie pieszej
Cytuję Dawid Petru:
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890

proszę o adres. hiena żywiąca się nieszczęściami dostanie ode mnie [censored] na pożarcie za darmo oraz 10% rabatu w spalarni truchła hien na ząbkowickiej. Zarabiam na nieszczęściach.
2022-01-01 23:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Dawid Petru Permalink3 -7 Dawid Petru
wypadek
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890
2022-01-01 15:24 Cytować Zgłoś administratorowi
TruckdriverDST Permalink2 +6 TruckdriverDST
RE: Śmiertelne potrącenie pieszej
Ogromna tragedia. Starsi ludzie najczesciej wychodzą z zalozenia ze u siebie na wsi nic nie może sie stac... Jakie to błędne założenie biorąc pod uwagę rosnącą liczbę aut.... Druga sprawa a zarazem apel do kierowców, otóż po takich wsiach i wypizdziejach jeździmy 30 , 40km/h. Na koniec wszystkim zwolennikom jak i przeciwnikom terazniejszej władzy życzę bezpiecznego sylwestra.
2021-12-31 16:48 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +6 spajker.
RE: Śmiertelne potrącenie pieszej
wiekowe panie zwłaszcza na wsi chodzą ubrane na szaro-buro albo na czarno. pogoda kiśnie, szybki zmierzch i plucha. z naprzeciwka coś jedzie i oślepia kierowcę .panie słabo widzą i słabo słyszą. do rowu nie wskoczą aby uniknąć zderzenia. kiedyś jak ktoś nosiłby na sobie odblaskową kamizelkę to byłaby siara. dzisiaj bez kamizelki odblaskowej ani pieszy ani rowerzysta nie powinien z domu wychodzić. lampki ludzie zawieszają na choinke a powinni lampki niczym rowerzyści mieć na sobie. proste rozwiązanie i tanie.
2021-12-31 16:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.