Zgodnie z poleceniem sądu agresor został doprowadzony do Zakładu Karnego do odbycia kary pozbawienia wolności, za dokonane wcześniej przestępstwa. Foto: KPP Strzelin
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu trzebnickiego, który w piątek, 25 lutego, wszczął awanturę w przedziale pociągu. Agresywny mężczyzna naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Sprawdzenie danych potwierdziło, że od pewnego czasu był poszukiwany listem gończym. Zgodnie z poleceniem sądu mężczyzna został już doprowadzony do Zakładu Karnego do odbycia kary pozbawienia wolności za dokonane wcześniej przestępstwa.
W miniony, piątek 25 lutego, kilka minut przed północą dyżurny Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie otrzymał zgłoszenie w sprawie awantury, jaką wszczął agresywny mężczyzna w przedziale pociągu relacji Wrocław – Kłodzko. - Z treści otrzymanego zgłoszenia wyklinało, że mężczyzna jest agresywny – informuje mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Ponadto jednego z podróżnych, który zwrócił mu uwagę uderzył w twarz. Na tej podstawie policjanci patrolówki zostali zadysponowani do obsługi zdarzenia. Mundurowi niezwłocznie przemieszczali się w kierunku dworca PKP. Jednak na trasie przejazdu, przy ul. Bolka I Świdnickiego napotkali osobę, rysopisem odpowiadającą 42-latkowi opisanemu w zgłoszeniu. Mężczyzna na oczach policjantów na chodniku zaatakował przechodnia. Na tej podstawie mundurowi przystąpili do zatrzymania agresywnego mężczyzny.
W toku wykonywanych czynności okazał się że 42-latek znajdując się w przedziale pociągu relacji Wrocław – Kłodzko zaczepiał przypadkowo napotkane osoby, prowokując ich do bezpośredniej konfrontacji. Jeden z podróżnych zwrócił mu uwagę i został uderzony w twarz. Kiedy pociąg zatrzymał się na stacji w Strzelinie, 42-latek wysiadł i udał się wprost za mężczyzną, który chwilę wcześniej zwróciła mu uwagę. Następnie już przy ul. Bolka I Świdnickiego ponownie zaatakował i w tym momencie został zatrzymany przez patrol policji.
- Zapewne agresywny mężczyzna nie przewidział faktu, że osoba, którą wcześniej zaatakował stawi skuteczny opór do przyjazdu mundurowych – wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski. - W trakcie wykonywanych czynności agresor znieważył słowami wulgarnymi interweniujących policjantów, ponadto jednego z nich usiłował kilkukrotnie uderzyć, jednak bezskutecznie. Sprawdzenie danych w Policyjnym Systemie potwierdziło, że agresywny mężczyzna to mieszkaniec powiatu trzebnickiego, który od pewnego czasu jest poszukiwany listem gończym.
Zgodnie z poleceniem sądu agresor został doprowadzony do Zakładu Karnego do odbycia kary pozbawienia wolności, za dokonane wcześniej przestępstwa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
AntyKonfi
RE: Zaczepiał ludzi i był po twarzy...
Cześ powiedziała :
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie dzbanie z wypranym mózgiem przez ściek z tvp dezinfo :D
Tszesłaó !!!poleruj bejsbola i lej obcych !!!A póxniej zamów se "5 piw" !!!!!

0
Gravatar
Cześ
:D
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie dzbanie z wypranym mózgiem przez ściek z tvp dezinfo :D
0
Gravatar
konfederacja
RE: Zaczepiał ludzi i był po twarzy...
cześ powiedziała :
konfederacja powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
wszystko zgodnie z procedurami. brakuje tylko info o tym czy policja działała zgodnie z prawem. z prawem hammurabiego. rozumnym inaczej wyjaśniam iż moje zainteresowanie budzi niedosyt informacji czy on dostał od policji w35414erdol.
To nie komuna, choć wiem że tęsknisz ORMO`wcu :D
brawo. niech żyje konfederacja. niech żyje pedofil korwin kryjący 44 lat młodszą nekrofilkę. tęsknię za bosakiem bez wykształcenia i za korwinem -aktywistą ze stronjcctwa demokratycznego zblokowanego z polską zjednoczoną partią robotniczą w ramach frontu jedności narodu. tęsknię za czesiem- wyznawcą korwina , który niebawem zacznie się jąkać jak król korwin po wzięciu oklepu na twarz. niech żyje jego elscelencja władimir władiimirowicz putin j jego ekscelecja alenksandr łukaszenka, śmierć lewakom. lewakiem jest każdy inny niż jego ekscelencja korwin wskaże. dostaniesz czesiu z lewej i z prawej i będziesz się po starciu ze mną jąkał jak korwin. niech żyje car putin i śmierć kołchozowi UE- inkubatorowi biedy na świecie.
Masz dowody na to że Korwin pedofil? Jak tak to zgłoś do prokuratury! Albo ja zgłoszę że nie powiadomiłeś o popełnieniu przestępstwa! To jest współudział!!!
korwin pisze że dzieci muszą sie uczyć agresji. ten zatrzymany koleś to taka ofiara nauk korwina. korwin opowiada o tym że mężczyzna musi byc agresywny. zmieni zdanie jak sam dostanie po twarzy. ta ciota opowiada o tym że służba zdrowia ma być prywatna ale jak ten speśniały starzec spadł z drabiny to leczył się za darmo w państwowej służbie zdrowia. ten zakompleksiony zgliwiały starzec puje na unię ale diety europosła to chętnie kasował. jego wkład intelektualny w unię to drzemki na sesjach parlamentu ue. ten zatęchły siwojaj ze swoimi wyznawcami w strzelinie od 40tu lat przegrywa wszytskie wybory ale swoim tępym mózgiem inwalidzkim nie ogarnia że ma szansę na pensjonariusza celestyna a nie na prezydenta. to byłem ja - cześ. umysłowy niewolnik narcystycznego dziadka korwina. dobrze że są w polsce ludzie agresywni.

0
Gravatar
konfederacja
RE: Zaczepiał ludzi i był po twarzy...
cześ powiedziała :
konfederacja powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
wszystko zgodnie z procedurami. brakuje tylko info o tym czy policja działała zgodnie z prawem. z prawem hammurabiego. rozumnym inaczej wyjaśniam iż moje zainteresowanie budzi niedosyt informacji czy on dostał od policji w35414erdol.
To nie komuna, choć wiem że tęsknisz ORMO`wcu :D
brawo. niech żyje konfederacja. niech żyje pedofil korwin kryjący 44 lat młodszą nekrofilkę. tęsknię za bosakiem bez wykształcenia i za korwinem -aktywistą ze stronjcctwa demokratycznego zblokowanego z polską zjednoczoną partią robotniczą w ramach frontu jedności narodu. tęsknię za czesiem- wyznawcą korwina , który niebawem zacznie się jąkać jak król korwin po wzięciu oklepu na twarz. niech żyje jego elscelencja władimir władiimirowicz putin j jego ekscelecja alenksandr łukaszenka, śmierć lewakom. lewakiem jest każdy inny niż jego ekscelencja korwin wskaże. dostaniesz czesiu z lewej i z prawej i będziesz się po starciu ze mną jąkał jak korwin. niech żyje car putin i śmierć kołchozowi UE- inkubatorowi biedy na świecie.
Masz dowody na to że Korwin pedofil? Jak tak to zgłoś do prokuratury! Albo ja zgłoszę że nie powiadomiłeś o popełnieniu przestępstwa! To jest współudział!!!
jeżeli 18to latek chędoży 10 lat młodszą kobietę to jest pedofilem. jeżeli korwin chędoży 44 lata młodszą nekrofilkę to jest mężem stanu. współudział to ty masz w lizaniu rowa korwinowi. fuhrer korwin ma tyle dzieci ile afrykański wódz wioski a dzieci te kradna po sklepach. on sam już nazwał swoje dziecko uryną. dowody masz w aktach organów ścigania i w aktach urodzenia potomków psychopaty.

0
Gravatar
cześ
RE: Zaczepiał ludzi i był po twarzy...
konfederacja powiedziała :
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
wszystko zgodnie z procedurami. brakuje tylko info o tym czy policja działała zgodnie z prawem. z prawem hammurabiego. rozumnym inaczej wyjaśniam iż moje zainteresowanie budzi niedosyt informacji czy on dostał od policji w35414erdol.
To nie komuna, choć wiem że tęsknisz ORMO`wcu :D
brawo. niech żyje konfederacja. niech żyje pedofil korwin kryjący 44 lat młodszą nekrofilkę. tęsknię za bosakiem bez wykształcenia i za korwinem -aktywistą ze stronjcctwa demokratycznego zblokowanego z polską zjednoczoną partią robotniczą w ramach frontu jedności narodu. tęsknię za czesiem- wyznawcą korwina , który niebawem zacznie się jąkać jak król korwin po wzięciu oklepu na twarz. niech żyje jego elscelencja władimir władiimirowicz putin j jego ekscelecja alenksandr łukaszenka, śmierć lewakom. lewakiem jest każdy inny niż jego ekscelencja korwin wskaże. dostaniesz czesiu z lewej i z prawej i będziesz się po starciu ze mną jąkał jak korwin. niech żyje car putin i śmierć kołchozowi UE- inkubatorowi biedy na świecie.
Masz dowody na to że Korwin pedofil? Jak tak to zgłoś do prokuratury! Albo ja zgłoszę że nie powiadomiłeś o popełnieniu przestępstwa! To jest współudział! !!

0
Gravatar
konfederacja
RE: Zaczepiał ludzi i był po twarzy...
cześ powiedziała :
spajker. powiedziała :
wszystko zgodnie z procedurami. brakuje tylko info o tym czy policja działała zgodnie z prawem. z prawem hammurabiego. rozumnym inaczej wyjaśniam iż moje zainteresowanie budzi niedosyt informacji czy on dostał od policji w35414erdol.
To nie komuna, choć wiem że tęsknisz ORMO`wcu :D
brawo. niech żyje konfederacja. niech żyje pedofil korwin kryjący 44 lat młodszą nekrofilkę. tęsknię za bosakiem bez wykształcenia i za korwinem -aktywistą ze stronjcctwa demokratycznego zblokowanego z polską zjednoczoną partią robotniczą w ramach frontu jedności narodu. tęsknię za czesiem- wyznawcą korwina , który niebawem zacznie się jąkać jak król korwin po wzięciu oklepu na twarz. niech żyje jego elscelencja władimir władiimirowicz putin j jego ekscelecja alenksandr łukaszenka, śmierć lewakom. lewakiem jest każdy inny niż jego ekscelencja korwin wskaże. dostaniesz czesiu z lewej i z prawej i będziesz się po starciu ze mną jąkał jak korwin. niech żyje car putin i śmierć kołchozowi UE- inkubatorowi biedy na świecie.

0
Gravatar
cześ
RE: Zaczepiał ludzi i był po twarzy...
spajker. powiedziała :
wszystko zgodnie z procedurami. brakuje tylko info o tym czy policja działała zgodnie z prawem. z prawem hammurabiego. rozumnym inaczej wyjaśniam iż moje zainteresowanie budzi niedosyt informacji czy on dostał od policji w35414erdol.
To nie komuna, choć wiem że tęsknisz ORMO`wcu :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Zaczepiał ludzi i był po twarzy...
wszystko zgodnie z procedurami. brakuje tylko info o tym czy policja działała zgodnie z prawem. z prawem hammurabiego. rozumnym inaczej wyjaśniam iż moje zainteresowanie budzi niedosyt informacji czy on dostał od policji w35414erdol.
0

Przeczytaj też