- Dziś, 13 września, przed godz. 9.00 pracownik ochrony za pośrednictwem telefonu alarmowego 112 poinformował, że zobaczył ciało mężczyzny, na które natrafił w trakcie czynności zawodowych w obrębie dyskontu spożywczego w Strzelinie przy skrzyżowaniu ul. Wolności i Mickiewicza – informuje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Przybyli niezwłocznie na miejsce policjanci potwierdzili, że we wskazanym miejscu znajduje się ciało 61-letniego mężczyzny z widocznymi plamami opadowymi. Stwierdzono brak funkcji życiowych.
W toku wykonywanych czynności nie potwierdzono, aby do zgonu mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Na ciele mężczyzny nie stwierdzono żadnych obrażeń. W chwili obecnej na miejscu trwają czynności procesowe z udziałem prokuratora.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Hymel Jadwiga
RE: Pod Lidlem w Strzelinie zmarł bezdomny mężczyzna
Styrtę ktoś podpalił :-x
0
Gravatar
spajker.
RE: Pod Lidlem w Strzelinie zmarł bezdomny mężczyzna
co 4 sekundy na świecie z powodu głodu umiera dziecko. 70 000 000 000 miliardów zwierząt rocznie jest zabijanych w rzeźniach aby sprostać wymaganiom smakowym ludzi. część zabitych niewinnych zwierząt można obejrzeć w lodówkach na ryneczku lidla. jeden człowiek martwy więcej to jeden człowiek więcej w niebie. w niebie wyśpi sie i nasyci. policja pytała czy potrzebuje pomocy. odmówił. chcącemu nie dzieje się krzywda.
0
Gravatar
Karol
SZKODA
Witam POLICJA widziałem pytała się gościa czy nie chce pomocy gość ciągle odmawiał także nasz DST POLICJA moim zdaniem elegancko się zachowała to to co się stał to życie .Gość był starszy może chory pytanie tylko do LIDLA czemu ciągle stał i nic z tym ochrona LIDLA nie robiłą ? Pyanie do LIDALA czemu nikt porządku na placu nie pilnuje oraz parkingu na zewnątrz? Moim zdaniem ochrona ten pan z ochorony to nic nie widzi i nic nie słyszy szkoda mi go . Życie pokazało na co stać po raz kolejny ten nasz Strzelin piękny pachnący bezem i liściem laurowym. Pozdrawiam Serdecznie Pan "Wieprz" to mój nowy pseudonim którego będę używał pozdrawiam czytelników najlepszej się sprzedającej gazecie Słowoooo
0

Przeczytaj też