Niedawno mieszkanka gminy Przeworno zawiadomiła policję, że jej 35-letni konkubent od 2019 roku znęca się fizycznie i psychicznie nad nią i nieletnią córką.
W toku wykonywanych czynności funkcjonariusze zatrzymali wskazanego mężczyznę i doprowadzili do KPP w Strzelinie w celu wykonania czynności procesowych. Następnie Prokurator Rejonowy w Strzelinie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, nakazu opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   

cześ Permalink2 -1 cześ
RE: Znęcał się nad konkubiną i nieletnią córką
Bo mu pewnie nie chciała dać! Ale żeby aż za córkę się brać to już nie dobra jest!!!
2023-03-25 17:51 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 -3 spajker.
RE: Znęcał się nad konkubiną i nieletnią córką
nie znam tej sprawy ale znam psychike kobiet. kobieta podrapie sie po twarzy i powie policji że to jej konkubent ja zaatakował. kobieta powie że znęca sie finansowo bo odmówił zakupu 600setnej pary butów, znęca sie psychicznie bo każe kobiecie iść do pracy, znęca się bo wyłącza jej telewizor kiedy ta ogląda 676 odcinek brazylijskiego serialu miłosnego a dom nieogarnięty, znęca się bo nie rozumie potrzeb kobiety i nie wywozi jej na wczasy do egiptu a koleżanki już tam były, znęca się bo nie rozumie że jest dziadem z cinquecento a mężowie koleżanek mają już audi, znęca się bo mu już 4go dnia ta sama zupa przestaje smakować, znęca się psychicznie bo jest cipa i nawet nie potrafi oddać jak ona go uderzy, znęca sie fizycznie bo jej w pysk strzeli jak ona go uderzy.
przyjeżdża policja i komu uwierzy? mężczyzna przygarnie pod dach przybłęde z dzieckiem a ta zammówi mu radiowóz. na policji zawsze mężczyzna jest agresorem i zawsze mężczyzna jest winny. tak a priori. przed policją to jeszcze feministki pikietę urządzą i będą domagać się równouprawnienia i będą się solidaryzować z damskim hedonistycznym pasożytem. standard.
może w tej sprawie jest inaczej albo trochę inaczej. być może w tej sprawie to meżczyzna powinien dostać solidny łomot. pisze o standardzie spraw a nie o tym przypadku.
już premier marcinkiewicz przygarnął jakaś bezrobotna dziewuchę ze wsi i teraz ma do płacenia 200 000 zeta alimentów na niepracującą babę ze wsi , która korzysta z jego zasobów, publikuje jego nagie zdjęcia na klozecie i jawi się publicznie jako ofiara.
2023-03-23 13:51 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.