Pomiary wykonane przez strażaków nie wykazały zagrożenia20 marca dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie od pracowników SCM, że na terenie szpitala czuć dziwny zapach. Podejrzewano, że ulatnia się gaz. Po przybyciu na miejsce zastępów JRG Strzelin, strażacy dowiedzieli się, że gaz czuć w budynku administracyjnym, w przychodni lekarskiej, a także na zewnątrz.

Przy użyciu odpowiednich przyrządów wykonali pomiary, które nie wykazały jednak niebezpiecznych stężeń gazów. Przewietrzono tylko wszystkie pomieszczenia.

Komentarze   

spajker Permalink5 +1 spajker
RE: Ulatniał się gaz w szpitalu
Cytuję .:
Podobno wrócił poprzedni prezes Sołowiej.

już jego papa przez cały prl był dyrektorem czegoś tam, wszystko jedno czego aby dyrektorem. bez wątpienia prezes sołowiej spowoduje podwojenie wynagrodzeń , podwojenie jakości usług szpitala no i hm... ten ...tego...podwojenie długów szpitala. podobno członek z ramienia psl, niepiśmienny serafin ma jakiegoś bezrobotnego w rodzinie, aż szkoda że to nie serafin ale sołowiej zapisał się na szpitalną listę płac. no ale jestem dobrej myśli, jeden z byłych prezesów szpitala podobno już wytrzeźwiał i też jest żądny prezesowskiej pensji i podobno jego żone ponownie poseł soska przyprowadzi do oddziału nfz i powie, obecny dyrektorze nfz proszę stąd się oddalić, oto od zaraz jest tu nowa prezesowa nfzetu, dobrotliwa małżonka klienta sklepu monopolowego. dobrze że nareszcie nastała sprawiedliwość, dobrze że spośród 7,2 miliarda ludzi konkurs na stanowisko prezesa wygrał ten co trzeba. nowy prezes może nie do końca wyleczy tubylców ale może uda się wyleczyć swój portfel.
2015-03-31 22:32 Cytować Zgłoś administratorowi
becia Permalink4 -2 becia
RE: Ulatniał się gaz w szpitalu
Cytuję .:
Podobno wrócił poprzedni prezes Sołowiej.

Prawda wrócił. Ze niby co lepszy od tego?się okaże
2015-03-31 22:30 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink3 +2 .
RE: Ulatniał się gaz w szpitalu
Podobno wrócił poprzedni prezes Sołowiej.
2015-03-31 21:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Franek Permalink2 +3 Franek
RE: Ulatniał się gaz w szpitalu
Chyba czas najwyższy aby w sprawie wypowiedział się spajker.
2015-03-31 12:16 Cytować Zgłoś administratorowi
trup Permalink1 +15 trup
Ulatniał się
To z pewnością śmierdziało tchórzem po tym, co się ulotnił.
2015-03-30 15:00 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.