Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze w pobliżu Kazanowa (gmina Strzelin). Autobus przewożący 19 osób do jednej z wrocławskich firm wbił się w drzewo. Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali.
Wszystko rozegrało się wczesnym rankiem we wtorek, 1 września. Autobusem do pracy w jednej z wrocławskich firm jechało 19 osób. Na prostym odcinku drogi w pobliżu Kazanowa (gmina Strzelin) autobus zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
Więcej w jutrzejszym wydaniu Słowa.

Na miejsce wypadku przyjechały ekipy telewizyjne

Komentarze   

Adi Permalink16 0 Adi
wypadek
już jeździłem autobusami do pracy, żaden kierowca w ogóle nie zapina pasów podczas prowadzenia. dziwne ze kierowca nie żyje.
2015-11-20 07:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Samuell Permalink15 +8 Samuell
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Kierowca dostał zawału, to było przyczyną jego śmierci, całe szczęście jechał wolno i pasażera nic strasznego się nie stało..... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny kierowcy..
2015-09-02 12:00 Cytować Zgłoś administratorowi
wacek Permalink14 +3 wacek
szybkosc
do miasta wjezdzaja rozpedzone ciezarowki,wogole nie zwalniaj a
2015-09-02 09:04 Cytować Zgłoś administratorowi
Tadeusz Permalink13 +6 Tadeusz
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Autobus nie wygląda na tak roztrzaskany żeby z powodu uderzenia w drzewo kierowca miał stracić życie. Moim zdaniem zasłabł lub coś w tym stylu i umyślnie całego zdarzenia nie spowodował
2015-09-01 22:38 Cytować Zgłoś administratorowi
Mieszkaniec DST Permalink12 +9 Mieszkaniec DST
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Życze powrotu do zdrowia poszkodowanym a rodzinie zmarłego wyrazy głebokiego współczucia.
Ale moi drodzy mieszkańcy powiatu - pora obudzić naszych włodarzy gmin i powiatu odpowiedzialnych za drogi.Zgodzicie się że że to ostatni dzwonek a i by podjąć działania celem poprawy stanu dróg orz infrastruktury. Zarośnięte łuki dróg, gdzie nie widać nic czy coś jedzie z naprzeciwka, drzewa które sa powalane byle zefirkiem. Strach jechać w czasie wiatru, zamiast na drogę patrzę czy jakaś gałąź nie leci na samochód. Owszem przy wjeździe do miasta pięknie są przycięte, ale jadąc czy do Wiązowa, czy do Przeworna drzewostan wraz z drogą oraz rowami są WIELKIM ZAGROŻENIEM dla pieszych, rowerzystów i kierujących samochodami. Czasami odnoszę wrażenie że jadę drogą w lesie. Drodzy czytelnicy czy też macie takie wrażenie,że Nasze dzieci będą jeździć po polnych drogach? Obecny stan infrastruktury drogowej coraz bardziej zagraża naszemu życiu,bezpiecznemu podróżowaniu,jazdy rowerem. To już ostatni dzwonek aby osoby władne zaczeły działać w tej materii gdyż to świadczy o wielkiej ignorancji osób które chodza na wybory i pokładają zaufanie w osoby które mają wpływ na nasze życie w gminach i powiatach. Ja już mam dosyć niedbalstwa które panuje na drogach i przy nich. Bardzo proszę o to by zacząć dbać o obywateli którzy codziennie jeżdza autami i płaca ogromne podatki w paliwie na utrzymanie dróg.
2015-09-01 20:51 Cytować Zgłoś administratorowi
strzelinianin Permalink11 -1 strzelinianin
Z jakiej firmy był to autokar?
W jakiej firmie jeździł ten autokar?
Skąd pochodził kierowca?
2015-09-01 19:40 Cytować Zgłoś administratorowi
onaa Permalink10 +6 onaa
dajcie sb siana
Znalam tego kierowce wozil mnie do pracy i nie bylo jakiego kolwiek problemu dzisisj tez wszystko bylo dobrze do czasu gdyby przejechal chociaz 3m dalej nic powaznego by sie nie stalo minal by drzewo i sie uratowal ,ale najwidoczniej tak musialo by , a co do twojego komentarza KLAUDIA 21654 to jestes jakas smieszna twoja mama chociaz zyje a on nie i na dodatek zostawil rodzine. Ruszcie glowa zanim cos napiszecie vo jak sie czyta niektore komentarze to sie nie wierzy ze takie besyie chodza to tym swiecie i parzta tylko na sb . Troche wspolczucia ludzie !!!!!!
2015-09-01 17:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Naked Permalink9 0 Naked
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Żadnych chipów nie ma, a wiem bo żona tam pracuje i wcale nie jest tak jak piszecie
2015-09-01 15:53 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink8 +5 spajker
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Cytuję boski:
Nie ma żadnych czipow nie wiesz nie gadaj pracuje tam i lepiej wiem

czipa elektronicznego masz w odzieży służbowej. jeżeli z punktu a do pinktu b przejdziesz/przebiegniesz w czasie dłuższym niż np 11 sekund to system elektroniczny to wyłąpuje i wpisuje cię na listę kandydatów do zwolnienia. nie pisz że możesz w amazonie robić swoim tempem i że jesteś tam kilmkolwiek więcej niż mrówką. protesty ludzi z amazona w całej polsce to fikcja? ryzyko tego że jadąc do amazona stracisz zdrowie lub życie to fikcja? czy zarobek w amazonie jest tak dobry że wynagrodzi ci utratę zdrowi/a//życia? odpowiedz sam sobie , mi nie musisz odpowiadać. ludzie qrwią się za grosze.
2015-09-01 14:59 Cytować Zgłoś administratorowi
boski Permalink7 -2 boski
nie znane
Nie ma żadnych czipow nie wiesz nie gadaj pracuje tam i lepiej wiem
2015-09-01 14:50 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.