Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze w pobliżu Kazanowa (gmina Strzelin). Autobus przewożący 19 osób do jednej z wrocławskich firm wbił się w drzewo. Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali.
Wszystko rozegrało się wczesnym rankiem we wtorek, 1 września. Autobusem do pracy w jednej z wrocławskich firm jechało 19 osób. Na prostym odcinku drogi w pobliżu Kazanowa (gmina Strzelin) autobus zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
Więcej w jutrzejszym wydaniu Słowa.

Na miejsce wypadku przyjechały ekipy telewizyjne

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Adi
wypadek
już jeździłem autobusami do pracy, żaden kierowca w ogóle nie zapina pasów podczas prowadzenia. dziwne ze kierowca nie żyje.
0
Gravatar
Samuell
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Kierowca dostał zawału, to było przyczyną jego śmierci, całe szczęście jechał wolno i pasażera nic strasznego się nie stało..... Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny kierowcy..
0
Gravatar
wacek
szybkosc
do miasta wjezdzaja rozpedzone ciezarowki,wogo le nie zwalniaj a
0
Gravatar
Tadeusz
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Autobus nie wygląda na tak roztrzaskany żeby z powodu uderzenia w drzewo kierowca miał stracić życie. Moim zdaniem zasłabł lub coś w tym stylu i umyślnie całego zdarzenia nie spowodował
0
Gravatar
Mieszkaniec DST
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Życze powrotu do zdrowia poszkodowanym a rodzinie zmarłego wyrazy głebokiego współczucia.Ale moi drodzy mieszkańcy powiatu - pora obudzić naszych włodarzy gmin i powiatu odpowiedzialnyc h za drogi.Zgodzicie się że że to ostatni dzwonek a i by podjąć działania celem poprawy stanu dróg orz infrastruktury. Zarośnięte łuki dróg, gdzie nie widać nic czy coś jedzie z naprzeciwka, drzewa które sa powalane byle zefirkiem. Strach jechać w czasie wiatru, zamiast na drogę patrzę czy jakaś gałąź nie leci na samochód. Owszem przy wjeździe do miasta pięknie są przycięte, ale jadąc czy do Wiązowa, czy do Przeworna drzewostan wraz z drogą oraz rowami są WIELKIM ZAGROŻENIEM dla pieszych, rowerzystów i kierujących samochodami. Czasami odnoszę wrażenie że jadę drogą w lesie. Drodzy czytelnicy czy też macie takie wrażenie,że Nasze dzieci będą jeździć po polnych drogach? Obecny stan infrastruktury drogowej coraz bardziej zagraża naszemu życiu,bezpieczn emu podróżowaniu, jazdy rowerem. To już ostatni dzwonek aby osoby władne zaczeły działać w tej materii gdyż to świadczy o wielkiej ignorancji osób które chodza na wybory i pokładają zaufanie w osoby które mają wpływ na nasze życie w gminach i powiatach. Ja już mam dosyć niedbalstwa które panuje na drogach i przy nich. Bardzo proszę o to by zacząć dbać o obywateli którzy codziennie jeżdza autami i płaca ogromne podatki w paliwie na utrzymanie dróg.
0
Gravatar
strzelinianin
Z jakiej firmy był to autokar?
W jakiej firmie jeździł ten autokar?Skąd pochodził kierowca?
0
Gravatar
onaa
dajcie sb siana
Znalam tego kierowce wozil mnie do pracy i nie bylo jakiego kolwiek problemu dzisisj tez wszystko bylo dobrze do czasu gdyby przejechal chociaz 3m dalej nic powaznego by sie nie stalo minal by drzewo i sie uratowal ,ale najwidoczniej tak musialo by , a co do twojego komentarza KLAUDIA 21654 to jestes jakas smieszna twoja mama chociaz zyje a on nie i na dodatek zostawil rodzine. Ruszcie glowa zanim cos napiszecie vo jak sie czyta niektore komentarze to sie nie wierzy ze takie besyie chodza to tym swiecie i parzta tylko na sb . Troche wspolczucia ludzie !!!!!!
0
Gravatar
Naked
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
Żadnych chipów nie ma, a wiem bo żona tam pracuje i wcale nie jest tak jak piszecie
0
Gravatar
spajker
RE: Kierowca zginął na miejscu, 13 osób trafiło do szpitali
boski powiedziała :
Nie ma żadnych czipow nie wiesz nie gadaj pracuje tam i lepiej wiem
czipa elektronicznego masz w odzieży służbowej. jeżeli z punktu a do pinktu b przejdziesz/przebiegniesz w czasie dłuższym niż np 11 sekund to system elektroniczny to wyłąpuje i wpisuje cię na listę kandydatów do zwolnienia. nie pisz że możesz w amazonie robić swoim tempem i że jesteś tam kilmkolwiek więcej niż mrówką. protesty ludzi z amazona w całej polsce to fikcja? ryzyko tego że jadąc do amazona stracisz zdrowie lub życie to fikcja? czy zarobek w amazonie jest tak dobry że wynagrodzi ci utratę zdrowi/a//życia? odpowiedz sam sobie , mi nie musisz odpowiadać. ludzie qrwią się za grosze.

0
Gravatar
boski
nie znane
Nie ma żadnych czipow nie wiesz nie gadaj pracuje tam i lepiej wiem
0

Przeczytaj też