Kilka dnin temu funkcjonariusze KPP Strzelin zatrzymali poszukiwaną 68-letnią mieszkankę Białego Kościoła.

Zgodnie z zarządzeniem wydanym przez Sąd Rejonowy w Oławie oraz Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich, kobietę doprowadzono do Zakładu Karnego we Wrocławiu, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
ciapuś
Lokalni antyterroryści
Chciałbym zobaczyć film z tej akcji i babcia nie dopusciła się czynnej napasci na tych "Bondów". Wybitni fachowcy łącznie z rzeczoznawcą rzemiosła policyjnego. Następnym razem poproście o wsparcie "Grom" to lepiej zabrzmi w mediach :sigh:
0

Przeczytaj też