Mroczny i pełen zagadek świat thrillera medyczno-szpiegowskiego może zagościć w Twoim mieście. Amerykański producent, QUPI Inc., ogłosił konkurs, dzięki któremu każdy fan kina może stać się scenarzystą i wcielić się w jedną z filmowych ról.
„No Second Chances” to serial, którego premiera odbędzie się na jednej z popularnych platform VOD. Zdjęcia do pilotażowego odcinka były realizowane w wakacje w Wielkopolsce. Teraz jest szansa, by sprowadzić filmową ekipę do ulubionego przez siebie miejsca. Jak to zrobić? Wziąć udział w ogłoszonym właśnie konkursie i napisać scenę, która zostanie wprowadzona do scenariusza serialu. Dodatkowo producent oferuje autorowi zwycięskiego skryptu możliwość zagrania stworzonej przez siebie postaci. To pierwsza taka kampania w Polsce.
Akcja serialu rozpoczyna się w Pradze, stolica Czech staje się ogromną planszą, na której tajemnica rozstawia głównych bohaterów niczym pionki. Czterej znakomici lekarze trafiają do jednego pomieszczenia. Mają różne doświadczenia życiowe, rozmaite charaktery i teoretycznie nic ich ze sobą nie łączy. Ale czy naprawdę tak jest?
Czworo lekarzy, ściganych przez nieznanych wrogów pod przywództwem tajemniczego doktora Tsenga, jest zmuszonych rozwiązywać decydujące o życiu i śmierci zagadki. Mimo dzielących ich różnic, muszą znaleźć nić porozumienia, w przeciwnym razie może dojść do dramatycznych rozstrzygnięć.
W gąszczu zaskakujących zdarzeń, pojawia się okazja do przeniesienia choć na chwilę planu zdjęciowego z Pragi do dowolnej miejscowości w Polsce. Może to być zarówno duże miasto, jak i niewielka miejscowość, a Wy sami możecie stworzyć postać, w którą się wcielicie, stając u boku zawodowych aktorów. To niebywała okazja, by pokazać Wasz ulubiony skrawek Polski w międzynarodowej produkcji filmowej, to ogromna szansa dla Was samych, byście w oryginalny sposób wkroczyli do świata filmu jako scenarzyści i aktorzy w jednym!
- Liczymy na odzew ze strony nie tylko influencerów, ale również osób, które marzą o byciu aktorami, czy też pisarzami – zdradza koproducent i jednocześnie juror konkursu, Damian Ratajczak. – W Polsce mieszka mnóstwo zdolnych i kreatywnych ludzi, czasami trzeba im stworzyć okazję do rozwoju, my tak właśnie chcemy działać. Tworzyć dobre kino, mając w zespole fantastyczne osobowości – dodaje.
Osoby, które zdecydują się na udział w konkursie, muszą napisać scenę, którą producent wprowadzi do scenariusza serialu, a zdjęcia zrobi w miejscu wskazanym przez autora zwycięskiego skryptu. Konkursowy tekst należy opublikować w zarządzanych przez siebie social mediach (Facebook, Instagram, Twitter, blog) oraz oznakować go hasztagami #nosecondchances #tyitwojemiastowfilmie (w przypadku blogów autor musi użyć wyrażeń kluczowych „No Second Chances” oraz „Ty i Twoje miasto w filmie” oraz podać link: https://no2ndchances.com.
W obsadzie serialu znajdują się m.in. Ilona Janyst, Paweł Sakowski, Daniel Mavrov, Alexander Nabiulin, Otto Sinclair, Tereza Simova. Reżyserem jest Gabriel Rodak, scenariusz napisał Amerykanin, Jason T. Madicus.
Regulamin konkursu oraz zarys fabuły i krótką charakterystykę głównych postaci serialu znajdziecie tutaj: http://bit.ly/TyMiasto.

Komentarze   

spajker. Permalink3 +2 spajker.
RE: Ty i Twoje miasto w filmie
Cytuję T.Filzman.:
Ja widzę taki scenariusz , że po szpitalu chodzi spaiker i zabiera ludziom różnego rodzaju torby i torebki a ludzie niczego się nie domyślają nawet . Kradł by rano , wieczór i w południe przebiegle jak łasica . To byłby prawdziwy mroczny i pełen zagadek thriller medyczno-szpiegowski w Strzelinie . I spaiker byłby szpiegiem z Kamczatki , albo Krasnogarska .


sloworegionu.pl/.../...

w punkcie kulminacyjnym spajker zabiera filzmanowi sztuczną szczękę , radioodbiornik z radiem maryja i figurkę kaczyńskiego. zrozpaczony filzman w agonii woła prałata jankowskiego i prosi o go ostatnie posunięcie.
2019-11-23 13:41 Cytować Zgłoś administratorowi
T.Filzman. Permalink2 -4 T.Filzman.
RE: Ty i Twoje miasto w filmie
Ja widzę taki scenariusz , że po szpitalu chodzi spaiker i zabiera ludziom różnego rodzaju torby i torebki a ludzie niczego się nie domyślają nawet . Kradł by rano , wieczór i w południe przebiegle jak łasica . To byłby prawdziwy mroczny i pełen zagadek thriller medyczno-szpiegowski w Strzelinie . I spaiker byłby szpiegiem z Kamczatki , albo Krasnogarska .


sloworegionu.pl/.../...
2019-11-23 12:59 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Ty i Twoje miasto w filmie
rozwijam scenariusz. lekarze ze strzelińskiego szpitala. każdy z nich kosztuje 27 000 co miesiąc na rękę +45% zus + 32% pit. do tego dorabiają 50% z tego z przychodni obok szpitala. działają w zmowie. żaden z nich nawet 2 złote dla szpitala nie odpuści. szpitalowi duszonemu finansowo przez lekarzy chce pomóc kilku pod rząd prezesów ze wsi. jeden z nich ratuje finanse szpitala poprzez budowę sor i lotniska za jedyne 10 milionów, następca ratuje szpital chcąc go przekształcić w sypialnię dla przewlekle chorych, następczyni czyni ze szpitala parking dla swojego sportowego mercedesa. ro nie jest głupota, macki moskwy są wszędzie. pomimo 3 milionów dotacji ze starostwa każdego roku szpital jest zawsze na minusie a pacjentów karmią rozcieńczonym kisielem. na ławce nie usiądziesz bo na dwie deski nie ma. poszło na pensje managerów. scenariusz przenosi mroki średniowiecza do dzisiejszego strzelina. pani prezes wie że szpital ma kapitał ujemny i to ona od 2017 ponosi osobistą odpowiedzialność majątkową za długi szpitala ale ona niczym doktor judym walczy o dobro swojej posady i jeszcze nic nie wie o tym że za długi szpitala odpowiada zarząd , kgb gru , masoni iluminaci i żydzi atakują szpital swoimi fakturami za prąd i za bandaże chcąc go dobić ale policja udaje że tego nie widzi. kres horrorowi i ulgę przynosi syndyk masy upadłościowej i firma mama i córka. przerabiają oni szpital na familok.
2019-11-22 13:39 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.