Prezes PiS Jarosław Kaczyński wyraził dziś w rozmowie z PAP niezadowolenie ze sposobu wdrażania niektórych założeń Polskiego Ładu. - Nie dziwię się, że pojawiła się krytyka tego, co wydarzyło się z częścią pierwszych wypłat, bo tu mamy do czynienia z czymś, co trzeba naprawić i co jest bolesne. Stało się coś więcej niż niewłaściwego – powiedział.

Jarosław Kaczyński stwierdził, że system, program i sposób jego realizacji wymaga radykalnej naprawy. Wspomniał również o konsekwencjach politycznych i personalnych osób za to odpowiedzialnych. - Przypuszczam, że ci, którzy to przygotowywali na poziomie politycznym, półpolitycznym, niezupełnie zapanowali nad tym, co jest im podległe i tam, być może, zadziałał brak dostatecznych kwalifikacji, być może także i brak dobrej woli – stwierdził w wywiadzie dla PAP prezes Jarosław Kaczyński.
Komentarze
Cytuję Cześ:
18to latek, który będzie chędożył 10 lat młodszą kobietę się nazywa tfuuuu pedofil. 77 latek, który chędoży 44 lata młodszą kobietę nazywa się tfuuu kórwin. pedofil i nekrofilka to przyszlość. ten bejsbol o nazwie bosak trzy razy studia zaczynał i nie dał rady. sam kórwin był w komunistycznym froncie jedności narodu jako członek stronnictwa demokratycznego zblokowanego z zsl i z pzpr. ma w józefowie działki kupione po komunistycznej znajomości a jego dzieci kradną po sklepach. ta końpederastia to już chyba 10ta partia tej stetryczałej jąkały, która w sejmie na stpjąco zasypia.
Cytuję Cześ:
Cytuję Cześ:
Nic nie rokuje. Młodyś i naiwny. Wszyscy politycy siebie warci.
Cytuję Razem:
Ale był chociaż jeden przeciw, pozostałe partie były za dlatego tylko konfederacja rokuje na przyszłość!!!
Cytuję cześ:
To samo co Samoobrona. To bardzo wymowne po czyjej stronie jest twarz Konfederacji. Sejm wyraził solidarność z Ukrainą. Przeciw tylko poseł Grzegorz Braun
rp.pl/.../...
Cytuję Brew:
Jak to nie ma?? A KONFEDERACJA to co???
Cytuję Brew:
są partie lewicowe prawicowe ludowe centrowe demokratyczne faszystowskie koalicyjne patriotyczne religijne i różne inne.
brakuje partii ludzi mądrych. nie mieliby wsparcia w wyborach.
Cytuję Aga:
A kto miałby zastąpić PiS? Pozostałe partie jeszcze gorsze !!!!! Nie ma na kogo głosować.
PiS musi jak najszybciej zrezygnować z żądzenia bo doprowadzili Polskę do Ruiny .wprowadzili Polski Niedoład żeby ludzią zabierac pieniądze z pensji bo juz jest brak monety w budżecie a co bedzie dalej to sie dopiero zaczyna .bedzie bieda !
Odwracanie uwagi ciemnego społeczeństwa wrzutkami typu „Lex Konfident” nic nie dało i nazywanie Polskiego Nieładu Polskim Ładem musiało się skończyć na śmietniku historii.
A miało być tak pięknie tak cudnie a wyszło jak zawsze taka polska swojska bylejakość .
Kanał RSS z komentarzami do tego postu.