Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Najnowsze wydanie Słowa Regionu już od kilku godzin jest dostępne w pierwszych punktach sprzedaży. W numerze opisujemy sprawę mężczyzny, który chciał nożem zaatakować policjantów i groził, że odbierze sobie życie. Po wielu informacjach dotyczących kłopotów strzelińskiego szpitala, są nareszcie dobre wieści. Co jest powodem do zadowolenia? O wartościach ważnych dla ludzi młodych, wypowiada się strzelińska młodzież. Piszemy także o problemie wody, a dokładnie kałuż w Przewornie. Informujemy również o okolicznościach tragicznej śmierci młodego mężczyzny. Co było tego powodem?
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.

Komentarze   

Spankier Permalink2 0 Spankier
CBA
Powiadomimy CBA o biskupie.
2019-08-14 20:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Baba Permalink1 -1 Baba
RE: Najnowszy numer Słowa jest już do kupienia
A już myślałam, że na pierwszej stronie będzie Jędraszewski ....brrrrr
2019-08-14 16:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz