Już można sięgnąć po kolejne, 982 wydanie, Słowa Regionu. W numerze znaleźć można kilka bardzo ciekawych artykułów. Jednym z nich jest głośna sprawa, rozpowszechniona za pośrednictwem profilu Facebook. Dotyczy mężczyzny, którego zatrzymano jako podejrzanego o pedofilię. Po przesłuchaniu okazało się, że okoliczności zdarzenia są inne, niż początkowo rozpowszechniano w sieci. O całej sprawie piszemy na str. 4.
Na stronie 6 przeczytać można o tym, jak wygląda praca przy zmarłych. Czym zajmują się ludzie, którym powierzamy ciała naszych bliskich, zanim pożegnamy ich na cmentarzu.
Czy wójt gminy Przeworno wyda zgodę dla firmy Kessler na postawienie nowej kotłowni, w której będą spalane odpady produkcyjne? O tym piszemy na str. 7.
W ubiegłym tygodniu Strzelin był jedną z dolnośląskich stolic aktorstwa. Nasze miasto odwiedziło czworo artystów znanych z wybitnych ról filmowych i teatralnych.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny Program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Dodaj komentarz bez hejtu! Redakcja Słowa Regionu jest przeciwna zamieszczaniu wulgarnych, przesyconych nienawiścią komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem użyj opcji - zgłoś administratorowi.