Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Na nasze skrzynki mailowe i profil facebookowy Czytelnicy kierują maile z pytaniem, z jakich gmin są zarażeni koronawirusem? Oczywiście, mowa o sytuacji w powiecie strzelińskim.
Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom mieszkańców, zwróciliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. Strzelińscy policjanci kontrolują przestrzeganie kwarantanny, dysponując więc danymi na temat miejsca zamieszkania zakażonych.
Dziś w powiecie strzelińskim jest 7 osób zakażonych koronawirusem. Jedna z nich w chwili zarażenia nie przebywała i obecnie też nie przebywa na terenie powiatu, jest jedynie tu zameldowana. A w jakich gminach mieszka pozostałych 6 osób? Jak informuje asp.sztab. Ireneusz Szałajko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie 5 przypadków zarażania w powiecie strzelińskim występuje na terenie miasta i gminy Strzelin i jeden w gminie Wiązów.
Przypominamy, że zgodnie z informacją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzelinie w powiecie strzelińskim jest: 106 osób poddanych kwarantannie domowej, a 283 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym. Stan na 29.03.20 godz.13:00.

Komentarze   

Gość Permalink1 -1 Gość
RE: Z jakich gmin są zarażani koronawirusem?
No to jak sprawdzacie tych chorych, to róbcie to o róznych gdzinach, a najlepiej co najmniej 2 razy dziennie. Bo przyjeżdżacie rano, kwarantannowcy machaja wam pięknie raczkami przez okno, a po waszym odjeździe idą na zakupy. .
2020-03-30 09:21 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz