Mieszkańcy Łojowic od lat walczyli o chodnik w swojej miejscowości. W końcu długo wyczekiwana inwestycja ruszyła, ale nie każdy ma powody do zadowolenia. Dlaczego tak jest?

O potrzebie budowy chodnika w Łojowicach pisaliśmy już niejednokrotnie na łamach Słowa Regionu. Podczas tegorocznych wakacji inwestor wszedł do miejscowości i zadanie jest obecnie realizowane. Zdaniem mieszkanki Bronisławy Kowalskiej, podczas prac ziemnych została rozkopana stara kanalizacja.
- Po paru dniach okazało się, że będzie nowa kanalizacja. Obecnie trwa rozkopywanie pobocza. Stara kanalizacja (burzowa) była drożna i nie sprawiała nam problemu. Dodam, że moja posesja nie będzie mogła korzystać z usług, jakie wykonuje inwestor (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei). Wychodząc i wchodząc na swoją posesję, muszę pokonać schodki, a pobocze od strony krawężnika jezdni podniesione jest wyżej, ze spadkiem w pochyłości ku mojemu ogrodzeniu - informuje pani Bronisława.

Tekst ukazał się w 46 (1035) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.