Informowaliśmy na łamach „Słowa Regionu”, że mieszkańcy naszego powiatu mieli utrudniony kontakt z rzecznikiem konsumentów. Wynikało to z faktu, że obowiązki Powiatowego Rzecznika Konsumentów czasowo pełniła osoba zatrudniona na innym stanowisku urzędniczym. Ponadto ze względu na dużą liczbę zakażeń na COVID-19 w powiecie starostwo częściowo funkcjonowało w trybie on-line.
Od środy (21 kwietnia br.) Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów będzie Albert Demidowski.
Tekst ukazał się w nr 14 (1053) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Konkurs na rzecznika konsumentów rozstrzygnięty
ludzie już wiedzą jak nazywa sie rzecznik. ludzie nie wiedzą jednak do czego on może im sie przydać. czas na to aby nowy rzecznik napisał w SR listę praw konsumentów i listę sposobów w jakie on może konsumentom pomóc.
kiedyś w każdym sklepie była tzw książka skarg i zażaleń. jak kiedyś wiecznie bezczelnemu bardiniemu w rynku zrobiłem wpis to byłem pierwszym, który z tej książki skorzystał. inni modlili się do pracownika sklepikarza a on na nich pluł a oni go przepraszali za wejście do sklepu.
2021-05-07 09:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.