Dziś do Waszych rąk oddajemy kolejny 33 numer Słowa Regionu. Przeczytać w nim można, czym jest taniec na drążku i co o stereotypach mówią osoby uprawiające tę dyscyplinę.
Ponadto relacja z gminnych dożynek, jakie się odbyły w Przewornie i Borku Strzelińskim. Wracamy też do tragedii, która kilkanaście dni temu rozegrała się w Ludowie Śląskim. Innowacyjne zmiany szykują się na niektórych ulicach Strzelina, a dotyczyć mają pieszych, których wspomagać ma najnowsza technologia. „Kryminalna” zagadka z Kalinowej sama się rozwiązała, choć odpowiedzi na nadal kluczowe pytanie nie znamy. Co z rowerami, które kilka lat temu kupiono dla Straży Miejskiej, a których nikt nie widzi na drogach? Historyczny sukces Mikiego i marzenia mieszkańców, którzy mówią, na co by wydali 50 milionów wygrane w totolotka.
W numerze piszemy także o kilku inwestycjach, które właśnie ruszają i bardzo ucieszą mieszkańców.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  

Komentarze   

Tedi Permalink2 0 Tedi
RE: Czym jest drążek, taniec, muzyka i akrobatyka?
Полденс е само за истински жени!
2021-09-08 08:58 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 0 spajker.
RE: Czym jest drążek, taniec, muzyka i akrobatyka?
drążek muzyka taniec i akrobatyka. oto co lubią kobiety i w czym dobrze sobie radzą.
2021-09-06 11:53 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.