Dziś trafia do Waszych rąk najnowsze, 40-stronicowe wydanie Słowa Regionu. W tygodniku opisujemy brawurową akcję policjantów, dzięki którym udało się zatrzymać poszukiwanego mężczyznę, który pędził przez centrum Wiązowa ponad 110 km na godzinę. W numerze wracamy do zdarzeń, do jakich doszło w minionym tygodniu na oblodzonych drogach powiatu strzelińskiego. Czy w Strzelinie wybudowane zostanie zapowiadane już dawno drugie rondo? Wracamy do wydarzeń z wprowadzenia stanu wojennego. O tamtych dniach opowiada osoba, która doświadczyła tego na własnej skórze. Nie kończą się spory w Radzie Gminy Przeworno. O czym radni potrafią dyskutować niemal przez cały dzień? Po premierze sztuki zagranej przez Olbrychskiego i Karolaka pojawiły się pytania o to, czy zagrają w Strzelinie jeszcze raz. Akcja Szlachetna Paczka idzie pełną parą. Do kogo w tym roku trafi świąteczna pomoc?
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu Facebook. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.