Gen. bryg. Jarosław Strożyk. Foto: Wikipedia
Zarządzanie kryzysowe jest teraz ważne jak rzadko wcześniej. Potrzebne są odpowiednie procedury, żeby skutecznie przeciwdziałać lub minimalizować zagrożenie. Konsultantem w tych sprawach na szczeblu powiatu został żołnierz, oficer, dowódca i dyplomata w randze generała brygady. Sylwetkę doradcy przedstawiamy na łamach „Słowa Regionu” w jutrzejszym wydaniu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
RE: Generał z NATO w starostwie
spajker. powiedziała :
w latach 80tych gospodarką zarządzał generał jaruzelski. był kryzys a generał miał zarządzanie kryzysowe. generał wykręcił inflację do 80% rocznie a jego specjalnością był druk pustych pieniędzy rozdawanych pyskaczom po to aby ci na chwile zaniechali pyskowania.dzisiaj jest zupełnie inaczej. dzisiaj wyciągam banknot 20to złotowy z wizerunkiem prezydenta i jestem królem życia. stać mnie na wszystko czyli na 4ry bilety tramwajowe albo na przejazd 1wszą klasą pkp do wrocławia. wenezuelą zarządzają wojskowi i mają inflację 1000% dziennie. wojskowi z nudów tzn z braku wojny zajmują się sprawami cywilnymi, na których się nie znają. nauczyciele z nadmiaru czasu wolnego zajmują sie polityką i też im słabo wychodzi.
Tobie też te wypociny słabo wychodzą :D

0
Gravatar
spajker.
RE: Generał z NATO w starostwie
w latach 80tych gospodarką zarządzał generał jaruzelski. był kryzys a generał miał zarządzanie kryzysowe. generał wykręcił inflację do 80% rocznie a jego specjalnością był druk pustych pieniędzy rozdawanych pyskaczom po to aby ci na chwile zaniechali pyskowania.dzisiaj jest zupełnie inaczej. dzisiaj wyciągam banknot 20to złotowy z wizerunkiem prezydenta i jestem królem życia. stać mnie na wszystko czyli na 4ry bilety tramwajowe albo na przejazd 1wszą klasą pkp do wrocławia. wenezuelą zarządzają wojskowi i mają inflację 1000% dziennie. wojskowi z nudów tzn z braku wojny zajmują się sprawami cywilnymi, na których się nie znają. nauczyciele z nadmiaru czasu wolnego zajmują sie polityką i też im słabo wychodzi.
0

Przeczytaj także