Mieli spotkać się w minioną sobotę, ale plany pokrzyżował wzrost zakażeń wirusem covid-19. Wędkarze z Koła Wędkarskiego nr 101 „Gromnik” zaplanowali walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze na 4 grudnia. Spotkać się mieli w siedzibie klubu Aktywnego Seniora przy ul. Strzelińskiej w Przewornie.
Jak informuje prezes koła wędkarskiego, Zbigniew Barabach, wójt nie zgodził się, aby zebranie odbyło się w tym miejscu. Tłumaczył, że pomieszczenie jest zbyt małe, aby można było zachować wymagane restrykcjami odległości. - Dlatego walne zgromadzenie odbędzie się w znacznie większej sali Gminnego Ośrodka Kultury 18 grudnia – wyjaśnia Zbigniew Barabach. - Rozpocznie się o godz. 16.00. Zapraszam wszystkich członków Koła Wędkarskiego „Gromnik”do uczestnictwa w walnym zgromadzeniu – apeluje prezes Zbigniew Barabach.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.