Zawody sportowo-pożarnicze rozpoczną się o godz. 14.00Dziś rozpoczęły się Dni Gminy Przeworno. W tym roku gwiazd nie będzie, ale atrakcji będzie sporo. Pierwszy dzień, tradycyjnie, należy do strażaków. Zawody sportowo-pożarnicze rozpoczną się o godz. 14.00. Wręczenie pucharów i zakończenie planowane jest na godz. 16.45.

2 maja będzie na sportowo. W ramach Dni Gminy Przeworno, od godz. 7.00 do 12.00 odbędą się zawody wędkarskie na stawach w Głowaczowie. O godz. 11.00 rozpocznie się na stadionie w Przewornie I mecz GUKS Młodzik . II mecz zaplanowano na godz. 13.00.
O godz. 15.00 odbędzie się I Bieg Uliczny w Przewornie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród organizatorzy planują o godz. 17.30.
O godz. 19.00 w Centrum Kulturalno Oświatowym (muszla koncertowa) zaplanowano występ laureatów I Festiwalu Talentów. Na godz. 21.00 przewidziano pokaz filmu z wydarzeń promocyjnych gminy Przeworno, widowisko multimedialne i pokaz sztucznych ogni.
O godz. 19.45 rozpocznie się zabawa taneczna, której zakończenie zaplanowano o godz. 1.00.
3 maja w Przewornie to III Finał Akcji "Pola nadziei". W ramach akcji będą występy dzieci i młodzieży szkolnej, planowana jest wystawa prac plastycznych oraz kącik poezji. Odbędzie się także kwesta na rzecz pomocy podopiecznym Hospicjum Domowego "Nadzieja" w Strzelinie.

Komentarze   

Ida Permalink3 -6 Ida
RE: Dni Gminy Przeworno
Kiedyś to były Dni Przeworna za Pana Sęgi czy Pana Beka. Combi, Formacja Nieżywych Schabów, Pudzian, Zakopower, Arka Noego. A dziś za nowej władzy na nic pieniędzy nie ma a podatki trzeba płacić coraz większe. na co te pieniądze idą?
2015-05-03 14:44 Cytować Zgłoś administratorowi
viola Permalink2 +1 viola
RE: Dni Gminy Przeworno
Cytuję nikt:
No i dopadł mnie problem bogactwa. Skaczący przez płot strażak, biegający za piłką 12-latek, czy występy młodzieży szkolnej? Jak tu się zdecydować?! Cała nadzieja w Polsacie. Może puszcza Kevina.

zawsze mogłeś wziąć udział w sprzątaniu świata skupionego wokół Przeworna z inicjatywy wiecznego Ludwika, albo przyjechac do Wiązowa i i pooglądać jak w nocy chłopaki kopią w piłkę razem z ziajanym i zapoconym burmiszczem. Żenada!
2015-05-01 14:52 Cytować Zgłoś administratorowi
nikt Permalink1 -1 nikt
RE: Dni Gminy Przeworno
No i dopadł mnie problem bogactwa. Skaczący przez płot strażak, biegający za piłką 12-latek, czy występy młodzieży szkolnej? Jak tu się zdecydować?! Cała nadzieja w Polsacie. Może puszcza Kevina.
2015-05-01 08:28 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.