Mirosław Życzkowski z dumą prezentuje brązowy medal Mistrzostw Śródziemnomorskich Masters
Doświadczony, strzeliński sztangista Mirosław Życzkowski udanie zakończył sezon startów w roku 2019. W listopadzie na Cyprze zdobył brązowy medal Mistrzostw Śródziemnomorskich Masters, a wcześniej wywalczył tytuł mistrza Polski i srebrny krążek Mistrzostw Europy w Finlandii.
Zawodnik Strzelca na międzynarodowe Mistrzostwa Śródziemnomorskie Masters w podnoszeniu ciężarów wyruszył z Wrocławia 31 października. Samolotem poleciał najpierw do Warszawy, a później do Larnaki. Zawody odbyły się w cypryjskiej miejscowości Limassol. – Po raz trzeci startowałem w tym mieście. Do Limassol dotarłem o godz. 7, a pięć godzin później rywalizowałem już na podeście. Zawody zostały przyspieszone o jeden dzień, więc nie miałem zbyt wiele czasu na regenerację. Musiałem wypić sporo kawy, żeby walczyć ze zmęczeniem i brakiem snu – mówi Mirosław Życzkowski. W zawodach udział wzięli najlepsi, doświadczeni sztangiści z całego świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych oraz Japonii.
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również