Małgorzata Hałas-Koralewska miniony rok może zaliczyć do udanych
Stowarzyszenie sportowe Hałas Team znane jest w Polsce i na świecie z sukcesów w sportach siłowych, a zwłaszcza w wyciskaniu sztangi leżąc. Klub planuje powiększyć się o nowe, dwie sekcje. Stowarzyszenie Hałas Team, jako pierwsze w Polsce, chce otworzyć sekcje strongman dla osób niepełnosprawnych. Obecnie trwa nabór. Dodatkowo powstał pomysł utworzenia grupy pięściarskiej dla osób niepełnosprawnych. W treningach bokserskich pomagałby trener Boxing Klub Strzelin Marcin Drużga.
Najbardziej znaną zawodniczką Hałas Team jest Małgorzata Hałas-Koralewska ze Strzelina, za którą bardzo udany rok. W 2019 roku wygrała wszystkie swoje starty i była bezkonkurencyjna w klasyfikacji kobiet. Zdobyła: Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Mistrzostwo Ukrainy, Puchar Europy, Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Świata, Puchar Świata. Dodatkowo ustanowiła pięć rekordów świata oraz zdobyła przepustkę do rywalizacji w gronie zawodowców. Małgorzata awansowała na pierwsze miejsce rankingu zawodniczek wszech czasów, kategorii do 60 kg bez podziału na federacje w wyciskaniu sztangi leżąc. Hałas-Koralewska nie zamierza zwalniać tempa i ma ambitne plany na rok 2020, m.in. starty w trójboju siłowym.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Frank
RE: Hałas Team stawia na rozwój
spajker. powiedziała :
Leon powiedziała :
spajker. powiedziała :
stowarzyszenie spajker team otwiera się na świat. założyciel spajker jest absolwentem celestyna i podstawówki "dwójki" w ramach której absolwent 8mej klasy dostawał świadectwo jak dodał 1+1 bezbłędnie. cieknie mi ślina z usta, wali spod pachy, mam 110 cm wzrostu, buzię jak nosferatu i wiarę w to że ślimak i sprinter to to samo.w tym stanie rzeczy zbieram zapisy na olimpiadę szachową dla podopiecznych celestyna i na konkurs tańca na rurze dla pań 60+. bolszewizm, nabożna pederastia , kapitalizm polegający na rozdawaniu pieniędzy menelom za bezczynność , pedofilia i nekrofilia stały się dzisiaj wyznacznikiem normy. zgłaszam swój produkt przemiany materii jako produkt roku w konkursie włochatej bezczelnej magdy g,która za celebrytę uchodzi pomimo 37 letnich zaległości w zapłacie czynszy na nowym świecie w warszawie. w konkursie fajerwerków zgłaszam kim dzong una a w konkursie aniołów pokoju i konsumentów viagry zgłaszam rebbe donalda trumpha
Chwała Najwyzszemu, że w przeciwieństwie do Spajkera żaden podopieczny Celestyna nie ma w sobie tyle nienawiści co on, pychy co on, nie szuka poklasku jak on. Matka jednego z podopiecznych Celestyna - chłopca lat 7.
jaka matka taki syn. rozumienie postów takie samo. zrobiłaś matko krzywdę człowiekowi- swojemu synowi nie konsultując wcześniej z lekarzem czy nadajesz się na matke. słuchałaś swoich chuci i dla chwili seksualnego podniecenia skazałaś swojego syna na dożywotnie cierpienia. w tym stanie rzeczy nie zasłaniaj się jakimś miłosierdziem bożym ale spojrzyj w lustro. jak już zrozumiesz że to ty a nie jak skazałaś człowieka na dożywotnie cierpienie to uświadom sobie że nie wolno robić zawodów szachowych dla kalek aby nie uwypuklać ich kalectwa. jeżeli jednak chcesz zarabiać na 500+ i na becikowym to do dzieła producentko ludzkiego cierpienia. to że twój dorobek genetyczny ucierpi to pikuś. nie sprawdzałaś tego wcześniej to nie sprawdzaj i później. poproś jakiegoś normalnego sąsiada o to aby ci moje posty w twoim IQ15 języku przetłumaczył.
Do Spajkera. Napomnij glupiego to zapali sie jak siarka. Albo. Madry bada, glupi poucza. Albo. Bron jest wrogiem nawet dla jego wlasciciela. Albo. Kto pluje pod wiatr, pluje sobie w twarz. Tyle nauk na dzisiaj. Get it?

0
Gravatar
Wojtuś
Gratuluję
Jestem godzien podziwu ze nie siedzi w domu i narzeka
0
Gravatar
AgnieszkaCz
Do redaktora
Czemu mój komentarz został usunięty? Czyżby był dla kogoś nie wygodny? Kolejna porażka...Powtórzę się, bardzo nie ładnie pisać tak o drugim człowieku, w sposób jaki piszą "rozbawieni" ,ale cóż można się spodziewać po Pani Gosi i jej Teamie. Przykre bardzo....
0
Gravatar
Rozbawieni
Do Marysi
Skoro karma wraca to co Ty robisz jeszcze na tym swiecie ???Świetne imie zawsze wiedzieliśmy ze imie P. do Ciebie nie pasuje Marysia jest idealne
0
Gravatar
Bronka
RE: Hałas Team stawia na rozwój
Porażka :D
0
Gravatar
Marysia
RE: Hałas Team stawia na rozwój
Otworzą nową sekcję, jeżeli wygrają w sądzie i nie zostaną z wyrokiem skazującym z art.212 KK . Karma wraca... :-)
0
Gravatar
spajker.
RE: Hałas Team stawia na rozwój
Leon powiedziała :
spajker. powiedziała :
Leon powiedziała :
[quote name="spajker."]stowarzyszenie spajker team otwiera się na świat. założyciel spajker jest absolwentem celestyna i podstawówki "dwójki" w ramach której absolwent 8mej klasy dostawał świadectwo jak dodał 1+1 bezbłędnie. cieknie mi ślina z usta, wali spod pachy, mam 110 cm wzrostu, buzię jak nosferatu i wiarę w to że ślimak i sprinter to to samo.w tym stanie rzeczy zbieram zapisy na olimpiadę szachową dla podopiecznych celestyna i na konkurs tańca na rurze dla pań 60+. bolszewizm, nabożna pederastia , kapitalizm polegający na rozdawaniu pieniędzy menelom za bezczynność , pedofilia i nekrofilia stały się dzisiaj wyznacznikiem normy. zgłaszam swój produkt przemiany materii jako produkt roku w konkursie włochatej bezczelnej magdy g,która za celebrytę uchodzi pomimo 37 letnich zaległości w zapłacie czynszy na nowym świecie w warszawie. w konkursie fajerwerków zgłaszam kim dzong una a w konkursie aniołów pokoju i konsumentów viagry zgłaszam rebbe donalda trumpha
Chwała Najwyzszemu, Matka jednego z podopiecznych Celestyna - chłopca lat 7.
jaka matka taki syn. rozumienie postów takie samo. zrobiłaś matko krzywdę człowiekowi- swojemu synowi nie konsultując wcześniej z lekarzem czy nadajesz się na matke. słuchałaś swoich chuci i dla chwili seksualnego podniecenia skazałaś swojego syna na dożywotnie cierpienia. w tym stanie rzeczy nie zasłaniaj się jakimś miłosierdziem bożym ale spojrzyj w lustro. jak już zrozumiesz że to ty a nie jak skazałaś człowieka na dożywotnie cierpienie /quote]Spajker na własne życzenie stał się kaleką umysłowym.
zespoł downa albo się ma albo nie. to przypadłość genetyczna po rodzicach, którzy nie poddając sie badaniom pod kątem zdrowych genów uruchamiają swoje seksualne chucie bez obaw o to że ich syn będzie dożywotnio cierpiał. nawet doktor mengele jak zadawał ludziom bólto cierpieli nie dłużej niż 1 rok. twój syn będzie cierpial dożywotnio a ty ze swimi złymi genami skazałeś go na to. to czy ja jestem mądry czy też nie jestem niczego tu nie zmienia.chciałeś seksu i skazałeś człowieka na dożywotnie cierpienie. takie śa fakty. jeżeli synowi będzie lżej to pluj na mnie i mów mu że te durne geny to moje geny.

0
Gravatar
Leon
RE: Hałas Team stawia na rozwój
spajker. powiedziała :
Leon powiedziała :
spajker. powiedziała :
stowarzyszenie spajker team otwiera się na świat. założyciel spajker jest absolwentem celestyna i podstawówki "dwójki" w ramach której absolwent 8mej klasy dostawał świadectwo jak dodał 1+1 bezbłędnie. cieknie mi ślina z usta, wali spod pachy, mam 110 cm wzrostu, buzię jak nosferatu i wiarę w to że ślimak i sprinter to to samo.w tym stanie rzeczy zbieram zapisy na olimpiadę szachową dla podopiecznych celestyna i na konkurs tańca na rurze dla pań 60+. bolszewizm, nabożna pederastia , kapitalizm polegający na rozdawaniu pieniędzy menelom za bezczynność , pedofilia i nekrofilia stały się dzisiaj wyznacznikiem normy. zgłaszam swój produkt przemiany materii jako produkt roku w konkursie włochatej bezczelnej magdy g,która za celebrytę uchodzi pomimo 37 letnich zaległości w zapłacie czynszy na nowym świecie w warszawie. w konkursie fajerwerków zgłaszam kim dzong una a w konkursie aniołów pokoju i konsumentów viagry zgłaszam rebbe donalda trumpha
Chwała Najwyzszemu, że w przeciwieństwie do Spajkera żaden podopieczny Celestyna nie ma w sobie tyle nienawiści co on, pychy co on, nie szuka poklasku jak on. Matka jednego z podopiecznych Celestyna - chłopca lat 7.
jaka matka taki syn. rozumienie postów takie samo. zrobiłaś matko krzywdę człowiekowi- swojemu synowi nie konsultując wcześniej z lekarzem czy nadajesz się na matke. słuchałaś swoich chuci i dla chwili seksualnego podniecenia skazałaś swojego syna na dożywotnie cierpienia. w tym stanie rzeczy nie zasłaniaj się jakimś miłosierdziem bożym ale spojrzyj w lustro. jak już zrozumiesz że to ty a nie jak skazałaś człowieka na dożywotnie cierpienie to uświadom sobie że nie wolno robić zawodów szachowych dla kalek aby nie uwypuklać ich kalectwa. jeżeli jednak chcesz zarabiać na 500+ i na becikowym to do dzieła producentko ludzkiego cierpienia. to że twój dorobek genetyczny ucierpi to pikuś. nie sprawdzałaś tego wcześniej to nie sprawdzaj i później. poproś jakiegoś normalnego sąsiada o to aby ci moje posty w twoim IQ15 języku przetłumaczył.
Podobnie jak mój syn, tak i Spajker urodzili się zdrowi. Moj syn stał się kaleką na skutek błędu lekarskiego. Natomiast Spajker na własne życzenie stał się kaleką umysłowym. Zwyczajnie, dobrowolnie zdebilał z wiekiem. Nie odpowiem Ci już na żaden post. Jesteś nikim, więc nie warto.

0
Gravatar
spajker.
RE: Hałas Team stawia na rozwój
Leon powiedziała :
spajker. powiedziała :
stowarzyszenie spajker team otwiera się na świat. założyciel spajker jest absolwentem celestyna i podstawówki "dwójki" w ramach której absolwent 8mej klasy dostawał świadectwo jak dodał 1+1 bezbłędnie. cieknie mi ślina z usta, wali spod pachy, mam 110 cm wzrostu, buzię jak nosferatu i wiarę w to że ślimak i sprinter to to samo.w tym stanie rzeczy zbieram zapisy na olimpiadę szachową dla podopiecznych celestyna i na konkurs tańca na rurze dla pań 60+. bolszewizm, nabożna pederastia , kapitalizm polegający na rozdawaniu pieniędzy menelom za bezczynność , pedofilia i nekrofilia stały się dzisiaj wyznacznikiem normy. zgłaszam swój produkt przemiany materii jako produkt roku w konkursie włochatej bezczelnej magdy g,która za celebrytę uchodzi pomimo 37 letnich zaległości w zapłacie czynszy na nowym świecie w warszawie. w konkursie fajerwerków zgłaszam kim dzong una a w konkursie aniołów pokoju i konsumentów viagry zgłaszam rebbe donalda trumpha
Chwała Najwyzszemu, że w przeciwieństwie do Spajkera żaden podopieczny Celestyna nie ma w sobie tyle nienawiści co on, pychy co on, nie szuka poklasku jak on. Matka jednego z podopiecznych Celestyna - chłopca lat 7.
jaka matka taki syn. rozumienie postów takie samo. zrobiłaś matko krzywdę człowiekowi- swojemu synowi nie konsultując wcześniej z lekarzem czy nadajesz się na matke. słuchałaś swoich chuci i dla chwili seksualnego podniecenia skazałaś swojego syna na dożywotnie cierpienia. w tym stanie rzeczy nie zasłaniaj się jakimś miłosierdziem bożym ale spojrzyj w lustro. jak już zrozumiesz że to ty a nie jak skazałaś człowieka na dożywotnie cierpienie to uświadom sobie że nie wolno robić zawodów szachowych dla kalek aby nie uwypuklać ich kalectwa. jeżeli jednak chcesz zarabiać na 500+ i na becikowym to do dzieła producentko ludzkiego cierpienia. to że twój dorobek genetyczny ucierpi to pikuś. nie sprawdzałaś tego wcześniej to nie sprawdzaj i później. poproś jakiegoś normalnego sąsiada o to aby ci moje posty w twoim IQ15 języku przetłumaczył.

0
Gravatar
Leon
RE: Hałas Team stawia na rozwój
spajker. powiedziała :
stowarzyszenie spajker team otwiera się na świat. założyciel spajker jest absolwentem celestyna i podstawówki "dwójki" w ramach której absolwent 8mej klasy dostawał świadectwo jak dodał 1+1 bezbłędnie. cieknie mi ślina z usta, wali spod pachy, mam 110 cm wzrostu, buzię jak nosferatu i wiarę w to że ślimak i sprinter to to samo.w tym stanie rzeczy zbieram zapisy na olimpiadę szachową dla podopiecznych celestyna i na konkurs tańca na rurze dla pań 60+. bolszewizm, nabożna pederastia , kapitalizm polegający na rozdawaniu pieniędzy menelom za bezczynność , pedofilia i nekrofilia stały się dzisiaj wyznacznikiem normy. zgłaszam swój produkt przemiany materii jako produkt roku w konkursie włochatej bezczelnej magdy g,która za celebrytę uchodzi pomimo 37 letnich zaległości w zapłacie czynszy na nowym świecie w warszawie. w konkursie fajerwerków zgłaszam kim dzong una a w konkursie aniołów pokoju i konsumentów viagry zgłaszam rebbe donalda trumpha
Chwała Najwyzszemu, że w przeciwieństwie do Spajkera żaden podopieczny Celestyna nie ma w sobie tyle nienawiści co on, pychy co on, nie szuka poklasku jak on. Matka jednego z podopiecznych Celestyna - chłopca lat 7.

0

Przeczytaj również