W sobotę, 31 października, ostatnie mecze rundy jesiennej sezonu 2020/2021 rozegrali trampkarze z powiatu strzelińskiego. Wszystkie nasze zespoły występowały w gr. II siódmej ligi klasy okręgowej.

Komplet ośmiu zwycięstw zanotował FMS-Feniks Strzelin. Fundacja Młodzi Sportowcy zakończyła rundę efektownym zwycięstwem 6:1 nad lokalnym rywalem z Borowa. Hat-tricka skompletował Wojciech Mazowita, a po razie na listę strzelców wpisywali się Wiktor Olejnik, Łukasz Mieczkowski oraz Igor Miłaszewski. GAP Ślęza uzbierała jesienią sześć oczek i zakończyła rundę na siódmej lokacie. Na ósmym, przedostatnim miejscu znajduje się Świteź. Piłkarze z Wiązowa w minioną sobotę odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w roku 2020. Nasza ekipa rozgromiła Foto-Higienę Gać 18:5. Mniej szczęścia miała Strzelinianka, która uległa 0:1 Rapidowi Domaniów. Strzelinianka uzbierała 7 punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli. Lokatę wyżej wywalczył Młodzik Przeworno. Ekipa trenera Piotra Kocha zdobyła 12 punktów. W ostatnim meczu Młodzik przegrał 2:4 z Kolektywem Radwanice. Rywale prowadzili już 4:0, ale rozmiar przegranej zmniejszyli Jan Miklas oraz Michał Adamczyk. Kolejne mecze o punkty trampkarze z powiatu strzelińskiego rozegrają dopiero w 2021 roku.
Trampkarze Świtezi odnieśli pierwsze zwycięstwo w 2020 roku
Tekst ukazał się w 43 (1032) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.