W sobotę, 27 lutego siatkarze Tygrysów Strzelin rozegrali ostatni mecz ligowy w sezonie 2020/2021. Podopieczni trenera Mateusza Synówki doznali niespodziewanej porażki z ostatnią ekipą w stawce trzeciej ligi. W zespole rywali wystąpili byli gracze Tygrysów.
Siatkarze zakończyli sezon trzeciej ligi starciem we własnej hali z Faraonem Ziębice. Rywale na swoim koncie mieli komplet porażek. W zespole gości wystąpili Filip Morka oraz Łukasz Sołtysik, którzy w przeszłości reprezentowali Tygrysy. Mecz odbył się bez udziału publiczności, ale w mediach społecznościowych była transmisja. Już pierwszy set był zapowiedzią, że goście nie przyjechali do Strzelina po porażkę. Faraon bardzo chciał zakończyć sezon z przynajmniej jedną wygraną. Siatkarze z Ziębic w pierwszym secie popełniali zdecydowanie mniej błędów i wygrali pewnie 25:19...

Tekst ukazał się w nr 8 (1047) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także nexto.pl i e-kiosk.plDodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.