W minionym tygodniu delegaci wybrali nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Został nim Cezary Kulesza, którego poparło 92 delegatów. Jego kontrkandydat Marek Koźmiński zgromadził zaledwie 23 głosy.
Co o tym wyborze sądzi członek zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej i jednocześnie wiceprezes Śląska Wrocław Wojciech Bochnak? O tym jutro w Słowie Regionu.

Komentarze   

Francy Permalink2 +1 Francy
RE: Bochnak komentuje wybór Kuleszy na prezesa PZPN
Wychodzi na to, że przemawiać należy przede wszystkim za zamkniętymi drzwiami, żeby przekonać do siebie baronów, którzy będą później głosować. Szkoda Koźmina. Towarzystwo wzajemnej adoracji przy wódce...Delegaci patrzą na lobby danych osób i tyle. Mało kto z nich spogląda na piłkę w sposób racjonalny. Kozmin dobrze naznaczył, że wciąż mamy za mało boisk treningowych, wynagrodzenia dla trenerów młodzieżówek to porażka....Wybory jak większość z nich, to tylko formalność i kolesiostwo. Czy to na prezesa, który pochodzi z danej partii politycznej i nie ważne czy ma ku temu predyspozycje, ważne, że obraca się w danym kręgu i klepie ich po ramieniu.
2021-08-31 11:44 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +7 spajker.
RE: Bochnak komentuje wybór Kuleszy na prezesa PZPN
a co o tym wyborze sądzi pani skowronkowa- rówieśnik umysłowy pana prezesa??
2021-08-31 11:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.