Dawid i Patryk Ostrowscy, dwaj bracia z Pęcza, w sezonie 2021/2022 występować będą w czwartej lidze w barwach Polonii Nysa. O transferze Dawida ze Strzelinianki do Polonii pisaliśmy już we wcześniejszych wydaniach. Teraz potwierdzono, że w Nysie grać będzie także Patryk.
W ostatnim dniu okienka transferowego Polonia wypożyczyła starszego z braci Ostrowskich ze Śląska Wrocław. Patryk trafił do Nysy już w lipcu zeszłego roku i z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem Polonii. Ubiegły sezon na boiskach III ligi ukończył z 31 występami, w których zanotował 3 bramki i 4 asysty. W lipcu wrócił z wypożyczenia do Śląska Wrocław i pojechał na obóz z II-ligowymi rezerwami WKS-u. Tam przytrafił mu się jednak uraz, który wykluczył go z treningów na jakiś czas i pozbawił szans na pozostanie w kadrze drugoligowca. Od jakiegoś czasu trwały rozmowy na temat jego powrotu do Nysy i teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że zakończyły się one powodzeniem. Piłkarzem Polonii jest także zawodnik z gminy Przeworno Miłosz Taranek.
Tekst ukazał się w nr 34 (1073) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.