Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęło Zagłębie Sosnowiec, którego zawodnikiem jest wychowanek Strzelinianki Michał Masłowski. Strzeliński pomocnik także zameldował się w klubie.
Masło pauzował od czerwca i przeszedł dwie operacje więzadeł krzyżowych. Michał wraca do treningów, żeby wiosną pomóc drużynie na murawie. W związku z rehabilitacją, obecnie Masłowski trenuje indywidualnie. Po rozmowach ze sztabem medycznym określony zostanie harmonogram powrotu Michała do normalnych treningów z zespołem. Trzymamy kciuki za strzelińskiego pomocnika i życzymy szybkiego powrotu do formy! Zimą najprawdopodobniej barwy klubowe zmieni inny wychowanek Strzelinianki Błażej Augustyn, który jest graczem występującej w Ekstraklasie Jagielloni Białystok. Błażej nie poleciał z zespołem do Turcji, żeby przygotowywać się do rundy rewanżowej. Od klubu dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. O losach jego transferu informować będziemy na bieżąco.
Tekst ukazał się w nr 3 (1091) wydaniu "Słowa Regionu".

Komentarze   

Frank Permalink2 0 Frank
Klop
Ciekawe czy miałby podstawowy skład w Chociwelu?
2022-02-01 03:14 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 -1 cześ
RE: Michał wiosną wróci do gry
Dawaj do repezentcji Polski!!!
2022-01-31 14:23 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.