Niedawno odbył się Puchar Małopolski w Łukach Gołych połączony z eliminacjami do Halowych Mistrzostw Europy. Strzelińską sekcję Granit reprezentowało pięć osób.
Wspaniale spisała się Irmina Małyszek, która odebrała puchar za drugie miejsce. Łuczniczka ze Strzelina zakwalifikowała się także do udziału w Halowych Mistrzostwach Europy w Łukach Gołych! Blisko uzyskania prawa startu w mistrzostwach Starego Kontynentu był trener strzelińskiej sekcji Łukasz Cisek. Szkoleniowiec ze Strzelina uplasował się tuż za podium, a prawo startu uzyskało trzech najlepszych łuczników. W Pucharze Małopolski dobrze zaprezentowała się Wiktoria Rogowska, która była piąta. Na ósmym miejscu rywalizację zakończył Patryk Chamuczyński, a piętnasty był Zenon Smolak. Irmina Małyszek już może szykować formę na prestiżowy turniej, w którym reprezentować będzie Polskę.
Tekst ukazał się w nr 4 (1092) wydaniu "Słowa Regionu".
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.