Siatkarki z klubu Tygrysy Strzelin rozegrały aż dwa mecze w ramach rozgrywek III ligi kobiet. 5 marca nasz zespół podejmował KKS ze Złotoryi, a następnego dnia walczył o punkty z rywalkami z Zielonej Góry.
W związku z agresją Rosji na terytorium niepodległej Ukrainy, siatkarki z klubu Tygrysy Strzelin wyraziły wsparcie oraz solidarność z napadniętym Narodem Ukraińskim. Nasze zawodniczki na rozgrzewkę przed starciem z KKS Mine Master Złotoryja wyszły w koszulkach w barwach flagi ukraińskiej. Żółto-niebieskie barwy miały także wplecione we włosy. Podczas pojedynku zbierano pieniądze na pomoc Ukrainie, a siatkarki upiekły ciasta, żeby zachęcić kibiców do zbiórki.
Tekst ukazał się w nr 10 (1098) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.