23 medale to dorobek dolnośląskich zawodniczek i zawodników, którzy brali udział w rozegranych w dniach 3-4 czerwca w Gliwicach Mistrzostwach Polski Weteranów w Tenisie Stołowym. Indywidualnie w kategorii K40 na trzecim miejscu znalazła się strzelińska trenerka Anna Wnęk.
W tej samej kategorii wiekowej, ale wśród mężczyzn, drugi był Bogusław Szandała z Oławy. To tenisista doskonale znany w Strzelinie, ponieważ przez wiele sezonów reprezentował Granit. Miejsce w przedziale 17-24 zajął strzeliński pingpongista Cezary Pudlis. W M50 Zbigniew Sobków z Granitu był piąty indywidualnie oraz w grze deblowej. Anna Wnęk była najlepsza w mistrzostwach w grze podwójnej. Nasza zawodniczka rywalizowała w parze z Emilią Kijok z Zielonej Góry. Cezary Pudlis ze Strzelina i Marek Szuplak ze Słubic zakończyli swój udział na pozycji w przedziale 9-16. Kolejny złoty medal Anna Wnęk odebrała za grę mieszaną. Tym razem stworzyła parę z Bogusławem Szandałą. Nasza drużyna była bezkonkurencyjna! Zbigniew Sobków i Agnieszka Rybak zakończyli mistrzostwa na siedemnastej lokacie.
Na ten temat pisaliśmy w 23 (1111) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.