Działacze Tygrysów Strzelin dokonali bardzo ciekawego transferu przed startem sezonu 2023/2024. Drużynę wzmocnił mierzący dwa metry przyjmujący Robert Predecki.
W latach 2014-2017 występował w znanej akademii talentów Jastrzębskiego Węgla. Później grał na drugoligowych parkietach w barwach GKS-u Katowice, Czarnych Rzasnia oraz AZS-u Zielona Góra. W 2017 roku wywalczył mistrzostwo Polski juniorów, a rok wcześniej wicemistrzowski tytuł w tej kategorii wiekowej. Był także trzeci w mistrzostwach Polski kadetów. Z pewnością Robert okaże się dużym wzmocnieniem ekipy Mateusza Synówki. To kolejny transfer do klubu ze Strzelina. Do Tygrysów wraca przyjmujący Tomasz Jajor, który był jednym z architektów historycznego awansu do drugiej ligi. Już wcześniej pozyskano Mateusza Kamińskiego, Tomasza Kota, Jakuba Maćkowskiego. W klubie pozostaną na kolejny sezon także m.in. Paweł Włodek oraz Hubert Laszkiewicz. Wkrótce poinformujemy o kolejnych ruchach transferowych w klubie ze Strzelina.
Na ten temat pisaliśmy w 35 (1173) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

Komentarze   

lucjan Permalink1 -1 lucjan
RE: Dwumetrowy Tygrys w Strzelinie
Czesiek Pajker miał dwa metry i dwanaście centymetrów, a i tak go złapali. Czesiek wpadł, kiedy robił podkop pod kiosk Ruchu. Czesiek napisał sobie plan obrobienia kiosku. W planie było napisane, że do kiosku wkradnie się o godzinie czwartej nad ranem. Kiedy Czesiek wytrzeźwiał, spojrzał na zegarek i zaczął realizować swój plan. Kiedy wychylił głowę z tunelu sprzedawczyni z kiosku zawiadomiła policję. W sądzie Czesiek tłumaczył się, że pomylił godzinę czwartą z szesnastą.
2023-09-16 22:18 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.