Młodzi piłkarze ze Strzelina podczas prezentacji przed Master Cup w Dzierżoniowie

Młodzi piłkarze Strzelinianki wrócili do treningów po świątecznej przerwie. Zespół żaków ma za sobą udział w pierwszym, towarzyskim turnieju, który odbył się w Dzierżoniowie.

Zawody Master Cup trwały dwa dni, a zawodnicy rozegrali całą masę pojedynków. Wynik był sprawą drugorzędną, a liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Trenerzy byli zadowoleni z postawy swoich podopiecznych, którzy zaprezentowali wiele zespołowych akcji. Także indywidualne rajdy wzbudzały podziw kibiców. Młodzi piłkarze na murawie zostawili wiele serce. Widać było, że gra sprawia im dużą frajdę. Trenerzy podkreślają, że w kategorii żaków liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz owocna nauka poprzez zdobywanie meczowego doświadczenia. Wkrótce młodzi piłkarze wezmą udział w kolejnych, towarzyskich zawodach.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również