Siatkarki strzelińskiego liceum okazały się najlepsze

W sali sportowej strzelińskiego liceum odbyła się licealiada w piłce siatkowej. Do rywalizacji przystąpiły szkoły średnie z powiatu strzelińskiego.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęli uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Drugą lokatę wywalczyli siatkarze strzelińskiego ogólniaka. Dyplom za trzecie miejsce odebrali przedstawiciele CKZiU z Ludowa Polskiego. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się siatkarki z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie ze Strzelina. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z CKZiU z Ludowa Polskiego, a puchar za trzecie miejsce powędrował w ręce siatkarek CKZiU ze Strzelina. Puchary ufundowało Strzelińskiego Centrum Sportowo-Eduacyjne.

7272bSiatkarze zespołu CKZiU ze Strzelina odebrali puchar za pierwsze miejsce

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również