Michał Masłowski odwiedził Fundację Młodych Sportowców na treningu. Młodzi piłkarze byli bardzo zadowoleni z wizyty zawodnika Legii Warszawa.

Wszystkie trzy grupy, które trenują w Fundacji Młodych Sportowców, odwiedził Michał Masłowski.  Wykorzystując przerwę w grze reprezentacji i swoją obecność w Strzelinie, po raz kolejny sprawił przyjemność młodym adeptom piłkarskim. 25 marca Masłowski pojawił się na treningu grupy żaków, orlików i młodzików. Najpierw odbył spotkanie z grupą Dominika Szaniawskiego w Liceum Ogólnokształcącym w Strzelinie, a później odwiedził grupę Miłosza Bandury w Gimnazjum nr 2 w Strzelinie. Oprócz zdjęć wspólnych, każdy z młodych adeptów mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Michałem. Dzieci były podekscytowane obecnością zawodnika, którego mogą oglądać na boiskach Ekstraklasy. Ponadto mogli spotkać się z mieszkańcem Strzelina, który osiągnął sukces sportowy. Takie spotkanie z pewnością daje im mobilizację do dalszych treningów.

 

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.