Strzelińska trenerka ma świetny kontakt ze swoimi podopiecznymi - Praca z dziećmi była i jest dla mnie ogromną przyjemnością. Lubię to, co robię i uważam, że starannie do tej roli się przygotowałam. Mamy naprawdę bardzo dużo zdolnej młodzieży. Jest kilkunastu podopiecznych, którym wróżę sukcesy sportowe związane z łucznictwem. Szanse na olimpijczyka są, tylko na to potrzeba naprawdę dużo czasu i determinacji, przede wszystkim zawodników. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby tak jak trener Kaczorowski osiągnąć taki sukces w swojej karierze szkoleniowej.
Od tenisa do łucznictwa
Jak zaczęła się przygoda Izy Jaworskiej z łucznictwem? - To był czysty przypadek – zaczyna strzelińska trenerka. - Miałam wtedy dziewięć lat i trenowałam tenis stołowy. Pewnego dnia tato wrócił z pracy i powiedział, że powstaje u nas nowa sekcja łucznicza. Udałam się na pierwszy trening, aby zobaczyć jak tam będzie i czy mi się spodoba. Po pierwszych zajęciach byłam zachwycona i tak z tenisa przeniosłam się na łucznictwo. Trenowałam trzynaście lat. W tym okresie zdobyłam wielokrotnie mistrzostwo Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików. Zakwalifikowałam się na międzynarodowe zawody łucznicze w Hoyswerda (Niemcy), gdzie indywidualnie zajęłam drugie miejsce, natomiast w drużynie reprezentującej nasz kraj wywalczyłam złoto. Później wygrałam I Rundę Pucharu Polski w Warszawie. Przez rok utrzymywałam się wraz z koleżankami klubowymi w I Lidze Kobiet. Podczas mistrzostw Polski reprezentowałam wraz z dwiema koleżankami Dolny Śląsk i tam wywalczyłyśmy wicemistrzostwo kraju drużynowo. Rok później zdobyłyśmy mistrzostwo Polski i tam po kontuzji zakończyła się moja kariera łucznicza – opowiada o swoich początkach i sukcesach w łucznictwie Izabela Jaworska.
UWAGA!
Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.