Podczas imprezy dzieci mogły zrobić sobie tatuaż

W żłobku "Słodkie Borówki" w Borowie odbył się piknik rodzinny. To pierwsza tego typu impreza w tym miejscu. Wydarzenie połączono z otwarciem zagospodarowanego patio. Na wewnętrznym dziedzińcu utworzono plac zabaw dla dzieci.

- Udało nam się wspólnie z rodzicami stworzyć azyl dla naszych maluszków - mówi z uśmiechem dyrektor Małgorzata Dubielowska-Smyk. - Bardzo dziękujemy panu wójtowi za środki na realizację tej inwestycji. To dla dzieci świetna przestrzeń do kreatywnej zabawy. Pojawi się tutaj także zieleń i kwiaty w donicach, aby uprzyjemnić jeszcze bardziej czas, który dzieci spędzają u nas w żlobku - dodaje pani dyrektor. 

Pamiątkowe zdjęcie uczestników pikniku rodzinnego na zagospodarowanym patio

W pikniku rodzinnym udział wzięli rodzice ze swoimi dziećmi oraz wójt Waldemar Grochowski, ktory obdarował najmłodszych drobnym upominkiem. Organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji - był słodki poczęstunek, kolorowe fotoramki do zdjęć, zabawy ruchowe i artystyczne.

Cały artykuł zamieściliśmy w 24 (1212) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także