Do północy, 30 grudnia, trwał będzie plebiscyt na najpopularniejszego wójta, burmistrza i starostę na Dolnym Śląsku. Plebiscyt zorganizowała Gazeta Wrocławska. Świetny wynik uzyskał wójt Przeworna Jarosław Taranek, który otrzymała ponad 3891 głosów, co daje mu 2 miejsce wśród kilkudziesięciu samorządowców z gmin wiejskich. Na kolejnym jest Waldemar Grochowski z Borowa z wynikiem ponad 794 głosów i Wojciech Bochnak z Kondratowic z wynikiem 569 głosów.
Wśród burmistrzów wysokie ósme miejsce zajmuje Dorota Pawnuk ze Strzelina z wynikiem ponad 1452 głosów. W dalszej części stawki jest burmistrz Wiązowa Jerzy Krochmalny z wynikiem 121 głosów.
Starosta Marek Warcholiński otrzymał 110 głosów (wszystkie wyniki z 30 grudnia, godz. 13.00).

Tu można głosować na wójtów

Tu można głosować na burmistrzów

Tu można głosować na starostę

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
yvw..
parodia
Pozwoliłem sobie zacytować tytuł. Gazetę wrocławską czyta na terenie gminy może może w porywach 10 osób. Bardziej obśmiać już nie można było zwycięzcę. Nadgorliwość zainteresowanyc h nie popłaca
0
Gravatar
goplo
Jarosław Taranek prawie najlepszym wójtem Dolnego Śląska
Nic nie osiągnął w temacie osiągnięć na rzecz Gminy. Jeden zarządza drugi przesyła sms To osiągnięcie zamiast go nobilitować ośmiesza .
0
Gravatar
zly
oooooooooooooooooooooooo
Święta prawda zgadzam się
0
Gravatar
byk
parodia
no tak kto za smsy te placi. moim zdaniem bek z tarankiem przeznaczyli po polowie swojej wyplaty aby nie skompromitowac sie tak jak ostatnio bek. tak naprawde gminy przeworno juz nie ma jest tylko na papierze i zostalo H.. D... i kamieni kupa . taranek to nie wojt tylko figurant .
0
Gravatar
bujk
prawie wójt
Jestem pod wrażeniem ogromu pracy włożonej w rozwój gminy przez JT. Ilość pozyskanych środków i inwestycji na jej terenie stawia tego pana w "czubie" tej klasyfikacji. Brakuje jeszcze plebiscytu na najlepszego doradcę. Ten byłby chyba pierwszy, bo konkurencja żadna, a dokonania tez wielkie. :oops: :-x :sigh:
0
Gravatar
mieszkaniec
RE: Jarosław Taranek prawie najlepszym wójtem Dolnego Śląska - głosowanie trwa do północy
srata tata. klakierzy klikają i tyle w temacie. żadnych konkretnych osiągnięć, którymi można poprzeć taką kandydaturę. to że się lata za piłką nie czyni kogoś dobrym włodarzem niestety;p
0
Gravatar
nikt
RE: Jarosław Taranek prawie najlepszym wójtem Dolnego Śląska - głosowanie trwa do północy
"Prawie" czyni wielką różnicę. Niestety
0
Gravatar
liks
konkurs zasady
Zasady tych głosowań są tak "dęte" że nie mają żadnego racjonalnego poziomu odniesienia. Kto wyda więcej na sms-y ten wygrywa. Żadnych blokad dla powtarzania itd itp. Najlepiej mieć dostęp do np. 50 komórek (bramek sms) i ładować, klikać itd. No i nie ma tam żadnych kryteriów najlepszy bo... Szkoda. Ps. Oczywiście zakładam że jakiś procent mieszkańców rzeczywiście tak od serca punktuje i nie wykluczam że wielu samorządowców na to zasługuje. To tekst o konkursie a nie o nominowanych.
0
Gravatar
joko
Jarosław Taranek prawie najlepszym wójtem Dolnego Śląska
Ale się napracował palce Go nie bolą
0

Przeczytaj także