W Mszy św. i tradycyjnym spotkaniu opłatkowym uczestniczyli reprezentanci dolnośląskich samorządów, w tym przedstawiciele gminy Strzelin (foto: UMiG Strzelin)W czwartek, 7 stycznia, we wrocławskiej Archikatedrze pw. św. Jana Chrzciciela odbyło się uroczyste nabożeństwo w intencji samorządowców. We Mszy św. oraz w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym uczestniczyli liczni reprezentanci dolnośląskich samorządów, wśród których nie zabrakło przedstawicieli gminy Strzelin.
W skład strzelińskiej delegacji weszli burmistrz Dorota Pawnuk, radni, urzędnicy, a także byli i obecni sołtysi. Władze wojewódzkie reprezentował wojewoda Paweł Hreniak, a zarząd województwa - wicemarszałkowie Ewa Mańkowska i Andrzej Kosiór oraz członek zarządu Tadeusz Samborski. Mszę świętą celebrował Metropolita Wrocławski Arcybiskup Józef Kupny.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
asik
RE: Uroczysta Msza św. samorządowców
A na tacę to było z prywatnych czy z samorządowych?
0
Gravatar
iżyk
RE: Uroczysta Msza św. samorządowców
To SLD jest za rozdziałem państwa od Kościoła czy nie? Nasza burmistrz jest szefem lokalnego SLD czy nie? To jak to jest ze świeckością państwa i jej poglądami?
0
Gravatar
S.B.B
RE: Uroczysta Msza św. samorządowców
Oj, jeno żeby sie tam o rozum pomodlili to ja już by całkiem spokojny był!!! lol
0
Gravatar
spajker
RE: Uroczysta Msza św. samorządowców
człowiek z jajami zna swoją wartość i nie potrzebuje się lansować. urzędnicy też znają swoją wartość, pójdą do katedry, pójdą na piknik 22-lipca, pojadą do mikoszowa , pojada na otwarcie mostu i na zamknięcie drogi. duża ilość zdjęć zaświadczy o ich wartości. w środku zdjęcia jest babcia z psl co to zamiast doić krowy w pgr doi budżet.
0
Gravatar
cyrk strzeliński
RE: Uroczysta Msza św. samorządowców
Uwiecznili to wiekopomne wydarzenie na wspólnej fotografii,pomo dlili się ,podzielili z biskupem opłatkiem ,bo taka moda,a teraz szybko towarzysze do roboty uprawiać swoją transparentność , po strzelińsku niech się ciemny lud cieszy.
0

Przeczytaj także