Do egzaminu gimnazjalistów w Publicznym Gimnazjum w Przewornie przystąpiło 46 uczniów
Do egzaminu gimnazjalistów w Publicznym Gimnazjum w Przewornie przystąpiło 46 uczniów
Dziś rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne. Trzecioklasiści o godzinie 9:00 rozpoczęli rozwiązywać, trwający godzinę, test z historii i wiedzy o społeczeństwie. O godzinie 11:00 uczniowie przystąpili do 90-minutowego egzaminu z języka polskiego.
Podczas pierwszej części padło pytanie o uchodźców, rozbicie dzielnicowe, teatr grecki, sejm walny i klęskę Napoleona, w drugiej części pojawił się m.in. Sienkiewicz.
Wtorek rozpocznie się od godzinnego testu z biologii, chemii, fizyki i geografii. O 11:00 uczniowie napiszą egzamin z matematyki. Na rozwiązanie zadań będą mieć 90 minut.
W trzeci dzień odbędzie się obowiązkowy, godzinny test z języka obcego.
Na Dolnym Śląsku do egzaminu gimnazjalnego 2016 przystępuje ponad 24 tysiące uczniów.
UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także