Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak
Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak
Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak informuje, że w piątek, 5 sierpnia, na konto gminy Olszyna trafi 90 tys. zł na zasiłki dla rodzin poszkodowanych w czasie ostatnich gwałtownych ulew i gradobicia. Jednorazowa pomoc w kwocie do 6 tys. zł trafi do 32 gospodarstw domowych. Od kilku dni służby Wojewody Dolnośląskiego szacują też straty w infrastrukturze w gminie Olszyna. Samorząd wnioskuje o pomoc w zakupie m.in. materiałów, które pomogą zabezpieczyć pobocza dróg, w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu pieszym i kołowym. Decyzje w tej sprawie zostaną podjęte w przyszłym tygodniu.
Biuro Prasowe Wojewody Dolnośląskiego

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także