Cyryl Bochnak (w środku) uzyskał certyfikat, uprawniający do prowadzenia wszystkich piłkarskich meczów w Polsce

Czterech przedstawicieli Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej 19 stycznia ukończyło w Warszawie Centralny Kurs Spikerski Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tym gronie znalazł się Cyryl Bochnak, spiker Czarnych Kondratowice.

Mieszkaniec powiatu strzelińskiego uzyskał certyfikat, uprawniający do prowadzenia wszystkich piłkarskich meczów w Polsce. Cyryl miał okazję posłuchać świetnych prelegentów, w tym gościa specjalnego – Bożydara Iwanowa. Bochnak posiada teraz uprawnienia do bycia spikerem podczas spotkań piłkarskiej Ekstraklasy, a nawet reprezentacji Polski. Kurs odbył się w salach konferencyjnych Stadionu Narodowego w Warszawie. Cyryla będzie można usłyszeć podczas wiosennych spotkań Czarnych w Kondratowicach.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także