Zdarzenia z kroniki policyjnej z 22 i 23 stycznia.

22 stycznia mieszkanka gminy Strzelin zawiadomiła policję, że nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia należącego do niej telefonu komórkowego, który zgubiła w Strzelinie przy ul. Kamiennej. W toku prowadzonych czynności do sprawy zatrzymano 63-letniego mężczyznę, u którego w miejscu zamieszkania policjanci znaleźli przywłaszczony telefon. Na tej podstawie mężczyzna został doprowadzony na teren tutejszej jednostki celem wykonania czynności procesowych.

22 stycznia na odcinku drogi wojewódzkiej trasa Strzelin – Strzegów kierujący samochodem osobowym marki Peugeot nie zachował należytych środków ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w wyniku czego doprowadził do kolizji z pojazdem marki Lexus. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

22 stycznia pracownik dyskontu w Strzelinie przy ul. Mickiewicza poinformował, że w trakcie wykonywania czynności zawodowych zatrzymał mieszkankę powiatu strzelińskiego, która dokonała kradzieży artykułów spożywczych na łączną kwotę 19,67 zł.

 22 stycznia w Opatowicach kierujący samochodem dostawczym marki Fiat nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem w wyniku czego zjechał ze wskazanego odcinka drogi i uszkodził ogrodzenie posesji. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

23 stycznia mieszkanka gminy Strzelin zawiadomiła policję, że nieznany sprawca ukradł jej portfel, w którym były prawa jazdy, legitymacja studencka, banknoty różnych nominałów o łącznej wartości 400 zł oraz karty płatnicze przy użyciu, której usiłował dokonać płatności podczas transakcji internetowej jednak zamierzonego celu nie osiągnął.

23 stycznia mieszkanka gminy Strzelin zawiadomiła policję, że nieznany sprawca ostrym narzędziem uszkodził powłokę lakierniczą jej samochodu osobowego marki Opel, który zaparkowany był w Strzelinie przy ul. Staszica, czym spowodował straty znacznej wartości.

23 stycznia na terenie gm. Wiązów policjanci zatrzymali dwóch 18-latków (mieszkańcy powiatu strzelińskiego), przy których ujawniono woreczki strunowe z amfetaminą oraz marihuaną. Na okoliczność podjętych czynności mężczyźni zostali doprowadzeni na teren tutejszej jednostki celem wykonania czynności procesowych.

23 stycznia w Przewornie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego rowerzystę, który poruszał się po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 1 promil alkoholu w wdychanym powietrzu.

 23 stycznia w Piotrkowie Borowskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Audi. Sprawdzenie danych w policyjnych systemach potwierdziło, że 33-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego posiada aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też