Powyborczy baner Wojciecha Bochnaka ciągle widnieje na wjeździe do Strzelina

Do naszej redakcji zadzwoniło kilka osób, zwracając uwagę na to, że choć od wyborów parlamentarnych minęło już kilka miesięcy (połowa października 2023 r.), to są jeszcze miejsca, w których niektórzy kandydaci nie sprzątnęli plakatów związanych z tymi wyborami.

Jednym z takich miejsc jest ulica Dzierżoniowska, przy zakładzie energetycznym, gdzie znajduje się billboard, na którym Wojciech Bochnak, kandydat do parlamentu, dziękuje za poparcie, jakie otrzymał w tamtych wyborach. Oczywiście, nie jest to już plakat wyborczy, ale w opinii mieszkańców można byłoby go zdjąć, bo czasu minęło sporo, również na podziękowania.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Ula
Bardzo dobra kandydat pochwalam!
0
Gravatar
Anonimowe
Pomysł na baner został zaczerpnięty z filmu "Alternatywy 4". Na dole banera wystarczy nakleić " Nasz kandydat do Sejmu". "Nasz kandydat do Semiku", "Nasz kandydat na Prezydenta", etc.. Aktualnie jest naklejone; "Dziękuję za wasze głosy" co jest odpowiednikem "Witamy Gospodarza Domu Alternatywy 4". https://www.facebook.com/Barejanci/videos/tablica/647170039214091/
-1
Gravatar
Jan Nowak
spajker. powiedziała :
banerów i plakatów nie należy ściągać. kandydują zawsze te same osoby. a to do sejmu a to do sejmiku a to do rady a to na byrmistrza.
taki uniwersalny plakat powinien mieć twarz kandydata i napis - --jan kowalski najlepszym kandydatem albo jan nowak w trosce o przyszłość. uniwersalna sprawa.
W trosce o zdrowie psychiczne proszę na przyszłość takim komentarzy nie pisać

1
Gravatar
Spajker.
Ja piszę komentarze wszystkim a nie tylko takim.
Tacy ludzie rzeczywiście powinni być obiektem badań psychiatrycznyc h a nie kandydatami na prominentów.

1
Gravatar
spajker.
zdrowia psychicznego kandydatów wyleczyć sie nie da. ich głębokie kompleksy i narcyzm wielkościowy są nieuleczalne.
stanowiska budżetowe to jest zakład aktywności zawodowej dla lepperoidów niezdolnych do funkcjonowania na wolnym rynku w formie innej aniżeli kierownik gops albo klient gops. vide książę kaz i jego żona isabell.

2
Gravatar
Anonimowe
A jaki trza pisać komenty?
1
Gravatar
Jan Nowak
No, że na przykład.
1
Gravatar
Jarek
Z opinią mieszkaców jak z dupą jażdy ma swoją
1
Gravatar
spajker.
no właśnie nie każdy ma swoją opinię. ludzie w swoim umysłowym lenistwie przyjmuja opinie innych ludzi za swoją.
propaganda w po lsce mówi że putin jest zły to polacy mają tzw swoją opinie że putin jest zły. propaganda w rosji mówi że putin jest dobry to rosjanie mają swoją opinie że putin jest dobry. zwykły kolorowy obrazek albo filmik pokaże że na śniadanie masz zjeść płatki śniadaniowe zalane mlekiem a będziesz zdrowy. masz już tzw swoją opinie na temat zdrowego żywienia. mleko i te płatki produkuje grupa azoty ludzie z własną opinią to rzadkość.

2
Gravatar
gggg
Skoro legalnie sobie wykupił i opłacił billboard na 6 miesięcy to jego sprawa co na nim reklamuje. Co innego jak jakieś plakaty wiszą nielegalnie na słupach albo balustradach...
1

Przeczytaj także