Nowy maszt telefonii komórkowej stanął na polu pomiędzy Kuropatnikiem a Gościęcicami Górnymi. Na zdjęciu z prawej strony widoczny maszt, obok niego zabudowania Gościęcic, a w tle (po lewej stronie)… strzeliński ratusz
Na lepszy zasięg i szybszy Internet w Gościęcicach i Kuropatniku trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Kiedy planowane jest uruchomienie stacji bazowej telefonii komórkowej w tej okolicy?
Pod koniec lutego br. informowaliśmy o budowie stacji bazowej telefonii komórkowej w Gościęcicach. Za tę inwestycję odpowiedzialna jest spółka P4, będąca operatorem sieci PLAY. Maszt stoi od kilku miesięcy, jednak nie jest uruchomiony. Mieszkańcy Gościęcic i Kuropatnika, którzy najbardziej skorzystają na budowie masztu, co jakiś czas pytają, kiedy się to zmieni. Z podobnym pytaniem zwróciliśmy się więc do przedstawicieli spółki P4.
Na ten temat pisaliśmy w 42 (1130) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
RE: Maszt już stoi, ale…
Panie, tych masztów to już więcej niż grzybów w lesie...
0

Przeczytaj również