ZNAJDŹ NA STRONIE

Dr n. med. Krystyna Kobel-Buys przywitała uczestników konferencji i wygłosiła dwa wykłady
W siedzibie Stowarzyszenia św. Celestyna w Mikoszowie odbyło się posiedzenie Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych.
W programie konferencji przewidziano trzy wykłady. Dr n. med. Krystyna Kobel-Buys, neurolog oraz współzałożycielka i prezes Stowarzyszenia św. Celestyna oraz dyrektor Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii „Celestyn”, mówiła o rozpoznawaniu objawów zaburzeń spektrum autyzmu SDA u niemowląt, a także wygłosiła wykład na temat celestynowskiego modelu pomocy osobom z różnymi niepełnosprawnościami. Dr n. med. Patrycja Nowak-Florek, specjalista ginekologii i położnictwa, mówiła z kolei o badaniach prenatalnych z uwzględnieniem stanu obecnego, ryzyka i perspektyw.
W konferencji, która została zorganizowana  w siedzibie Stowarzyszenia św. Celestyna, udział wzięli członkowie Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
wiemy...
RE: Wyjątkowa konferencja
Donald Gray Triplett (ur. 8 września 1933 w Forest w stanie Missisipi, zm. 15 czerwca 2023 tamże[1]) – pierwsza osoba, u której zdiagnozowano autyzm. Jego diagnozę wystawił Leo Kanner i oznaczył pacjenta jako „Przypadek 1”[2]. Triplett był znany ze swoich zdolności, w szczególności umiejętności nazywania nut granych na pianinie oraz szybkiego mnożenia liczb w pamięci. ......
0

Przeczytaj również