Irmina Małyszek wywalczyła drugą lokatę

W niedzielę, 15 września, w Żołędowie odbyły się łucznicze Mistrzostwa Polski. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki z sekcji Granit, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym.

W kategorii kobiet drugie miejsce wywalczyła niezawodna Irmina Małyszek. Dodatkowo Gosia Piotrowicz była dziewiąta. Był to dla niej debiut na imprezie tej rangi. Panowie znaleźli się poza najlepszą piątką. Do 1/4 turnieju dotarł Wojciech Białek. Zenon Smolak był dziewiąty, a trener Łukasz Cisek zakończył rywalizację na siedemnastej pozycji. W mikstach, czyli parach mieszanych, Strzelin reprezentowali Irmina Małyszek oraz Wojciech Białek. Strzelińska drużyna wywalczyła piąte miejsce. Świetnie spisała się drużyna męska w składzie: Łukasz Cisek, Wojciech Białek oraz Zenon Smolak. Granit drużynowo stanął na trzecim miejscu podium. Serdecznie gratulujemy!