FB usunął wpis prezydenta Trumpa o koronawirusie. Foto: pixabay
- Nadchodzi sezon grypowy! Wiele osób rocznie, czasem ponad 100 tys., pomimo szczepionki, umiera z powodu grypy. Czy zamierzamy zamknąć nasz kraj? Nie, nauczyliśmy się z tym żyć, tak jak uczymy się żyć z Covidem, dla większości populacji o wiele mniej śmiertelnym – napisał 6 października br. prezydent Donalda Trumpa na Facebooku.
FB zdecydował o usunięciu wpisu, a jako przyczynę podał złamanie zasad dotyczących dezinformacji na temat COVID-19. Podobny wpis pojawił się również na Twitterze, ale nie został skasowany. Serwis dołączył do niego jednak informację, że naruszył zasadę dotyczącą rozpowszechniania nieprawdziwych wiadomości dotyczących COVID-19.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
ddt
RE: FB usunął wpis prezydenta Trumpa o koronawirusie
namiastko gazety zajmij się kupami psów w piaskownicach i na chodnikach a nie polityką międzynarodową.
0
Gravatar
Stonka
RE: FB usunął wpis prezydenta Trumpa o koronawirusie
Tylko jedna narracja jest dopuszczalna. Wszystko będzie niedługo jednakowe jak w Chinach.
0

Przeczytaj także