Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży kubków z bambusa marki Ineu Consulting. W próbkach stwierdzono migrację formaldehydu na poziomie, który może stwarzać zagrożenie dla zdrowia konsumentów.

Zagrożenie:
W próbkach produktu badanego przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono migrację formaldehydu na poziomie, który może stwarzać zagrożenie dla zdrowia konsumentów.
Szczegóły dotyczące produktu:
Produkt – Kubek z bambusa 9x9x14,2 cm
Marka – INEU CONSULTING
Kod kreskowy  – 5905669205191
Importer / dystrybutor –  Ineu Consulting Karol Porożyński, ul. Powstania Styczniowego 20/8, 81-519 Gdynia.
Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:
Przedstawiciel firmy Ineu Consulting Karol Porożyński zadeklarował, że w trybie pilnym poinformuje klientów o pilnym wstrzymaniu sprzedaży wadliwego towaru oraz o możliwości jego zwrotu.
Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej nadzorują wycofanie produktu z obrotu w Polsce.
Zalecenia dla konsumentów:
Nie należy używać kubków wskazanych w komunikacie do spożywania żywności, w tym napojów.

 

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj też