W kolekturze przy Tesco  w Ziębicach padła najwyższa w historii wygrana w Lotto. Szczęśliwiec zgarnął ponad 35 mln złRekordowa „szóstka” w lotto padła niedawno w Ziębicach. Szczęśliwiec zgarnął ponad 35 mln zł. To najwyższa indywidualna nagroda w historii. Co ciekawe, do dziś szczęśliwiec jeszcze nie zgłosił się po wygraną (2 września).
Nie milkną echa gigantycznej wygranej, która padła w kolekturze przy Tesco w Ziębicach (sala zabaw „Kubuś”). Szczęśliwiec puścił metodą na „chybił trafił” trzy zakłady lotto. Za kupon zapłacił ok. 10 zł. Później okazało się, że liczby, które na nim widniały (1, 14, 23, 31, 33, 35) zostały wylosowane. Dało to najwyższą indywidualną wygraną w historii lotto – 35 234 116 złotych. Nawet po odliczeniu 10 % podatku szczęśliwcowi zostanie blisko 32 mln zł.
Tak duża wygrana rozpala wyobraźnię mieszkańców Ziębic i okolicznych miejscowości. Wiele osób zastanawia się, kto jest zwycięzcą i co zrobiliby na jego miejscu. Oczywiście, ten w kolekturze w Ziębicach nie pojawił się, więc można snuć jedynie domysły. W mieście tego dnia odbywała się impreza Motoserce. Jak poinformował właściciel kolektury, w punkcie pojawiło się sporo klientów. Warto dodać, że wygrana, którą zgarnął lottomilioner, jest wyższa niż roczny budżet Miasta i Gminy Ziębice. Co ciekawe, do dziś szczęśliwiec jeszcze nie zgłosił się po wygraną (2 września).UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także