W ubiegłym tygodniu w strzelińskim magistracie gościli uczniowie reprezentujący gminę Strzelin w niedawnych powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. ,,Młodzież zapobiega pożarom”. Atrakcyjne nagrody rzeczowe wręczyła im burmistrz Dorota Pawnuk, która tym razem wystąpiła w podwójnej roli – szefa gminy oraz Prezesa Zarządu Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Strzelinie.
Dorota Pawnuk podziękowała wszystkim za godne reprezentowanie gminy oraz pogratulowała zdobycia cennej wiedzy. Przyznała, że bardzo docenia ich udział oraz osiągnięcia, bo dobrze wie, jak wysoki jest poziom turnieju. Podziękowała i wręczyła upominki również nauczycielom, którzy przygotowywali swoich podopiecznych do rywalizacji.
Warto podkreślić, że w niedawnych eliminacjach powiatowych, które odbyły się w Przewornie, II miejsce w II grupie zajął Bernard Paszkowski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie, a drugi uczeń z „Piątki”, Wiktor Budny, zajął IV miejsce w grupie I. W skład gminnej reprezentacji weszli jeszcze: Karolina Mogielnicka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Białym Kościele, Natalia Łątka i Łukasz Dobrowolski z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kuropatniku, Błażej Jawecki i Klaudiusz Stopa z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzelinie oraz Aleksander Witkowski i Kacper Szmigielski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelinie. Sponsorami atrakcyjnych nagród byli: gmina Strzelin, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie, „Osiński i Syn”, Zakład Antolin Silesia w Strzelinie i Agro-Polen w Chociwelu.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.